Nieuwsbrief:

KAWASAKI  J 300 SPECIAL EDITION - 2015

Bouwjaar:
2015
Kleur:
Zwart/groen
Vermogen:
20 kW
Teller:
26.505 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
kawasaki - j-300-special-edition
kawasaki - j-300-special-edition
kawasaki - j-300-special-edition
kawasaki - j-300-special-edition
kawasaki - j-300-special-edition
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Mooi Kawasaki J 300 ABS in de Special Edition uitvoering. Heerlijke motorscooter voor dagelijks gebruik. Op de foto's is een verhoogd windscherm gemonteerd. Op dit moment zit er een standaard ruit op de motorscooter. De verhoogde ruit zit erbij.  Verkoopprijs is inclusief afleveringsbeurt en 3 maanden garantie. Deze motorscooter is ook geschikt voor het A2 rijbewijs.



Een innovatie binnen het persoonlijk vervoer. Herkenbaar en toch uitdagend. Een combinatie van sportief, gemak, comfort en controle met een onderscheidend design. Een machine die het Kawasaki karakter heeft. Het resultaat is een uitdagende maxi-scooter voor iedereen die op zoek is naar sportief rijplezier tijdens dagelijkse ritten.
    




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Jan Dokter Motors
Maanderweg 15
Ede
Plan de route
0318-610081
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Motorfreak" betekent: Freak is Engels voor een zonderling o f excentriekeling. Wie bezeten is van motorfietsen en een monomane belangstelling en verzamelwoede aan de dag legt voor alles wat met motorfietsen te maken heeft, wordt als motorfreak betiteld. De ware motorfreak heeft zijn motorfiets in de huiskamer staan, drinkt uit bekers of bierpullen met de opdruk van zijn geliefde merk en beschikt over een aansteker, portefeuille, T-shirts en posters waarop het logo of een afbeelding van zijn favoriete motorfiets prijkt. De motorfiets en alles wat daarmee samenhangt is voor de motorfreak een haast religieuze aangelegenheid geworden. De motorfreak trouwt op de motor en voor de kinderen wordt een zijspan aangeschaft.
© 2000 - 2025 Motoroccasion