Nieuwsbrief:

ROYAL ENFIELD  BEAR 650 - 2025

Bouwjaar:
2025
Kleur:
Wit
Vermogen:
34 kW
Teller:
2.712 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf


  • Schepers motoren design is een all-round motorzaak en sinds 2002 een begrip in een van de mooiste motor-tourgebieden van Nederland; Limburg.

    Bij ons vindt je: een moderne werkplaats waar wij met onze 30 jaar ervaring hoofdzakelijk de Japanse motoren de beste verzorging bieden & diverse speciaal geselecteerde betrouwbare occasions, natuurlijk afgeleverd met garantie.

    Gespecialiseerd in restauratie en customizing, van kleine veranderingen tot totaal ombouw. Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden voor jouw motor te bespreken. Onze creaties zien er overigens niet alleen super uit, wij garanderen ook 100% rijplezier!





Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Schepers Motoren Design
Haefland 31-C
Brunssum
Plan de route
045-5644889
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1948 - 1948. De TR5 Trophy is Triumph s eerste trailmotor, wordt geintroduceerd en scoort tijdens de internationale Zesdaagse. Leuk detail: De naam \'Trophy\' werd aan de motor gegeven na het winnen van deze Zesdaagse.Het motorblok werd origineel door Triumph gebouwd voor de aggregaten in de Tweede Wereldoorlog. Het had aluminium cilinderkoppen en was licht en sterk. De daaropvolgende vier jaar won men alle races.
© 2000 - 2025 Motoroccasion