Nieuwsbrief:

YAMAHA  FZS 600 FAZER - 2006

Garantie: Nee
40296 Km
Zwart
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
yamaha - fzs-600-fazer
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Te koop: Yamaha FZS 600 Fazer (2006) – €3750

• Bouwjaar: 2006
• Kilometerstand: 40.296 km
• 599cc viercilinder – soepel, sportief en betrouwbaar
• Halve kuip – goede bescherming tegen de wind
• Comfortabele zitpositie – geschikt voor stad en snelweg
• Nette en veelzijdige motor
• Rijklaar

Meer info? Stuur gerust een bericht!

  • -----

    Wij zijn doorlopend op zoek naar vooral BMW-motorfietsen van alle modellen en bouwjaren. (Maar ook andere merken kunt u uiteraard bij ons aanbieden!) Lang stilgestaan, defect, of geschikt voor onderdelen? Geen probleem! Wij ontvangen graag uw aanbod.

    Daarnaast bieden wij altijd ongeveer 40 diverse modellen low-budget BMW-motoren aan. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.

    Ook voor motoronderhoud en reparaties bent u bij ons aan het juiste adres.
     

    Onze gegevens:
    SWIFT MOTOREN B.V.
    Zeno van Citiumstraat 4
    1349 GK Almere
    📧 info@swiftmotoren.nl
    📞 036-5255590

    Openingstijden:

    Dinsdag t/m vrijdag: 09:00 - 18:00 uur
    Zaterdag: 09:00 - 17:00 uur

    Bel of mail vrijblijvend!






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Swift Motoren B.V.
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 2001 - In de tussentijd, met een prachtige dubbele zege in Assen, wint Troy Bayliss de 2001 World Superbike Championship voor Ducati, ook nog eens op de 75e verjaardag van het bedrijf. Troy Bayliss wordt daarmee de vijfde rijder die de meest prestigieuze en bevochten wereldtitel binnenhaalt in de wereld van productiemachines. Ducati Corse kondigt tevens aan dat het wil gaan deelnemen in de GP World Championships van 2003 met hun nieuwe Desmosedici motorblok. 2001 zal ook de geschiedenis ingaan als het jaar waarin Bruno Cavalieri Ducati komt te overlijden, de laatste van de drie broers die het bedrijf oprichtten. En ook Fabio Taglioni, bekend als Doctor T, vader van het 90° tweecilinder motorblok, het karakteristieke blok van Ducati.
© 2000 - 2025 Motoroccasion