Voor kwaliteit en betrouwbaarheid bent u al meer dan 65 jaar aan het juiste adres bij MotoPort Goes. Wij hebben het grootste aanbod van Zuid-West Nederland in de grootste motorzaak van de Benelux!
Voor aankoop en onderhoud van motoren en scooters, aanschaf van kleding (mega kleding shop van 1500 m2!) en voor de aanschaf van onderdelen en accessoires kunt u bij ons terecht.
.
De prijzen van onze nieuwe motorfietsen en scooters zijn altijd inclusief onvermijdbare kosten. Wij bieden tegen aantrekkelijke tarieven diverse BOVAG garantiepakketten aan op onze gebruikte motorfietsen en scooters. Informeer hiervoor bij onze verkoopafdeling.
.
Wij zijn officieel dealer van: BMW, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Peugeot, Piaggio, Suzuki, Sym, Triumph, Vespa en Yamaha. Inruil van alle merken en types is bij ons mogelijk.
.
Heeft u een auto of boot in te ruilen? Ook dan kijken we graag wat we voor u kunnen betekenen!
.
Volg ons op Facebook en Instagram om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en aanbiedingen.
.
Voor meer motoren en scooters (300 stuks) zie onze website https://www.motoport.nl/goes.nl of kom langs!
.
Een motorfiets van ons kopen vanuit het buitenland? Buying a motorcycle from us from abroad?
No problem! See: https://www.motoport.nl/goes/Motorfiets-kopen-vanuit-buitenland
.
Voordelig en goed verzekeren?
Kijk op onze website voor meer informatie over de MotoPort No Risk verzekeringen (ook als je niet je motor bij ons hebt gekocht).
Een stukje historie: KAWASAKI in 1979 - De Z 400 FX, voornamelijk bekend onder de Kawakenners als FX, is een verkoophit door de slimme zet om een frame te gebruiken van een motorfietsklasse hoger. Hierdoor krijgt deze motor een forsere uitstraling en neemt deze vier-in-lijner een representatieve plek in op de verkoopstatistieken.
De Z 750 FX en de Z250 FX segmenteren de markt verder en nemen in navolging van de Z400 een extra deel van de markt voor hun rekening. De eerste in serie geproduceerde Japanse belt-aangedreven motorfiets, de KZ 440 LTD word speciaal voor de Amerikaanse markt ontworpen. Dezelfde techniek wordt gebruikt voor de Z 250 LTD en Z 400 LTD in 1983