Motor Service Ossendrecht heeft een uitgebreide winkel.
In deze winkel kunt u alle spullen vinden om comfortabel motor te kunnen rijden. Er is altijd deskundig personeel aanwezig, om u verder te kunnen helpen.
Wanneer u er op uw gemak rondkijkt kunt u tevens genieten van een bakkie koffie, dat altijd voor u klaar staat. In de winkel is er voor elk wat wils, van de sportieve- tot recreatievemotorrijder, een ieder vindt hier wel wat van zijn gading.
Een stukje historie: MOTO GUZZI in 1946 - Dit waren precies de belangrijkste kenmerken van de Guzzino 65 CC die door Moto Guzzi in 1946 wordt gelanceerd. De door Antonio Micucci ontworpen en door Cardellino verbeterde lichtgewichtmotorfiets is in de jaren 50 voor meer dan een decennium de best-selling motorscooter in Italiƫ en Europa. Het werd zo goed verkocht dat aan de eerste Guzzino-rally in 1949, dat slechts drie jaar na de lancering werd georganiseerd, 14.000 mensen deelnemen.