Nieuwsbrief:

BMW  F 900 GS - 2025

Bouwjaar:
2025
Kleur:
Trophy
Vermogen:
Teller:
2.900 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
bmw - f-900-gs
bmw - f-900-gs
bmw - f-900-gs
bmw - f-900-gs
bmw - f-900-gs
bmw - f-900-gs
bmw - f-900-gs
bmw - f-900-gs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

BMW F900gs Trophy 2025

-Gewoonweg nog in nieuwstaat verkerende f900gs

-Trophy uitvoering

-Bouwjaar 2025

-Pas 2900km

-Fabrieksgarantie

-BOMVOL uitgevoerd:

-Cruise control

-Abs

-Asc

-Diverse rijmodussen instelbaar

-Quickshifter

-Keyless ride

-TFT Scherm

-Connetivitie pakket koppelbaar met de telefoon

-Noodoproepsysteem

-Akrapovic uitlaat

-Smoke getint windscherm

-Boekjes, historie, reservesleutel alles aanwezig

-Inruil eventueel mogelijk

PRIJS € 15950 (financiering mogelijk zie tabblad financiering)

 

  • Wij zijn een RDW erkend bedrijf en enkel geopend op afspraak,in de avonduren is mogelijk en vrijdag/zaterdag de gehele dag wel even van te voren bellen dit om teleurtstelling te voorkomen.

    Inruil eventueel mogelijk informeer even van te voren.

    Getoonde prijs komen geen aflever kosten of wat dan ook meer bij.

    Is de te koop aangeboden motor niet geheel naar je smaak, zou je er bijvoorbeeld valbeugels, verstralers, ander zadel of wat dan ook op willen, wij doen niet moeilijk, bij ons is alles mogelijk.

    Op de vraag "WAT IS DE UITERSTE PRIJS" of welke variant dan ook geven wij geen antwoord, al onze motoren zijn al scherp geprijsd. Aangezien we het kleinschalig doen vanaf het thuis adres en geen dure showroom en personeel hebben kunnen we al onze motoren tegen scherp concurrende prijzen aanbieden.

    Wij proberen altijd onze complete voorraad online te hebben staan, echter kan het voorkomen dat niet alles meteen online gaat dit ivm het nakijken en poetsen van de motoren en we maar twee handen hebben.
    Staat er niet bij wat u zoekt, vraag ons en we kunnen het proberen te zoeken voor u.

    Schrijf- en druk fouten voorbehouden

    Nieuwsgierig?  Meer info:

    www.newtownbikes.nl

    INFO MAIL: info@newtownbikes.nl 

    06-23561795 (08.00-21.00)

    LET OP: KOMENDE WEKEN IETS SLECHTER BEREIKBAAR DOOR WEGWERKZAAMHEDEN IN DE STRAAT, VOLG DE OMLEIDING IN HET DORP GELIJK NA DE SPOORWEGOVERGANG, OF AANRIJDEN VIA SITTARD INDUSTRIE TERREIN NOORD


Opties en Accessoires:
12 Volt aansluiting, ABS, Alarmverlichting, Asc stabiliteit controle, Boordcomputer, Cruise control, Digitaal display, Diverse rijmodussen, Esa elektrisch instelbare vering, Handvatverwarming instelbaar meerdere standen, Ledachterlicht, Ledknipperlichten, Ledkoplamp, Navigatie voorbereiding vanaf het stuur, Quick shifter, Stalen / RVS leidingen, Stuurdempers




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Newtown Bikes
Millenerstraat 30
Nieuwstadt
Plan de route
06-23561795
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1956 - Na een machtsstrijd in de top van het moederbedrijf in 1956 wordt Jack Sangster directeur van de BSA group en stoot daarmee Bernard Docker uit het zadel. Hij wijst Turner aan als zijn chief executive automobile division waar Triumph, BSA en Ariel onder vallen. John Allen rijdt in datzelfde jaar met 345 km/u een record op Bonneville. Echter,de FIM (Federation Internationale Motorcycliste) wijst op een mogelijke technische afwijking op de meetinstrumenten en negeert het wereldrecord. Triumph neemt daarop juridische stappen maar deze leiden tot niets. Mike Hailwood en Dan Shorey winnen in 1958 de 500-mile endurance race in Thruxton op een T110.
© 2000 - 2026 Motoroccasion