BMW OVERIG - 2001

Omschrijving

Inkoop gevraagd BMW motoren, alle types bouwjaren en condities mogelijk

Ook zo moe van al dat gezeur, bieden, wachten op kopers?

Ik wil een redelijk bedrag betalen voor Uw BMW...

Ongeacht de staat, kapot, roestig, of heel mooi, alles kan.


Uw voordelen:

Direct geld, contant, of vooraf op Uw rekening gestort (dus zekerheid dat de motorfiets verkocht is).

Direct gevrijwaard, middels een officiele RDW vrijwaring.

Wordt in overleg opgehaald, Of u brengt hem langs.

U hoeft hem niet te poetsen.

U hoeft geen verkoopverhaal te houden.

Graag per mail aanbieden: bouwjaar, km-stand tech./optische staat/opties/foto's/prijsidee


Nadeel: U krijgt niet de hoofdprijs...


= Bedrijfsinformatie =


Ruud de Jong te Enkhuizen

telefonisch bereikbaar van 09.00-21.00 ( niet op zondag ) 06-53616391

Altijd even vooraf bellen voor U afrijdt, om teleurstellingen te voorkomen.

www.dejongmotor.nl

Techniek

Kleur GRIJS
Modeljaar 2001
Cilinders 2
Vermogen 70 kW
Motortype Verbrandingsmotor
Rijklaar gewicht 279 kg
Disclaimer: Alle technische specificaties, afmetingen, gewichten, ontwerpen en afbeeldingen zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, maar zijn onder voorbehoud van wijzigingen, typefouten en technische afwijkingen. Getoonde afbeeldingen en gegevens kunnen afwijken van de werkelijkheid. Aan de verstrekte informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Financieren

NU Motorrijden is motorrijden met vrijheid
Dit is 'm, de motor van je dromen. De zoektocht eindigt hier. Het betaalgemak van NUMotorrijden helpt je op een verantwoorde wijze op je motor, dus geen verrassingen achteraf! Met een laag vast maandbedrag weet je precies waar je aan toe bent. Je droommotor NU kopen? Doe dan direct een vrijblijvende aanvraag.
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Lage rente Meerdere aanbieders en de laagste rente
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Wel zo eerlijk Geen afsluit- of administratiekosten
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Sneller klaar Altijd boetevrij extra aflossen
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Meteen op weg Je bent direct eigenaar van de motor
Deze motor financieren? Bereken uw maandbedrag leasen vanaf v.a. €60 p/m
Vraag in 4 stappen jouw financiering aan. Geheel vrijblijvend!

Verzekeren

Standaard 1 maand gratis verzekerd
Kies voor een motorverzekering met de beste voorwaarden!
U heeft uw motor gevonden, de tweewieler van uw dromen. Nu alleen nog een goede verzekering die perfect matcht bij uw situatie. Met de motorverzekering van Zelfverzekerd Motorrijden bent u verzekerd van de scherpste premie en uitstekende voorwaarden zodat u precies weet waar u aan toe bent… Wat er ook gebeurt!
Uw motor verzekerd tegen een uitstekende premie. Direct duidelijkheid wanneer er een schade is. Snel en gemakkelijk geregeld.
Deze motor wordt geleverd met een voorlopige dekking. Je bent standaard één maand vrijblijvend gratis verzekerd bij Zelfverzekerd Motorrijden.

Bedrijf

Contactgegevens

De Jong In- en Verkoop

De Drie Kronen 33
Enkhuizen
06-53616391
Pand van De Jong In- en Verkoop

Stuur ons een bericht

Uw reactie en/of vraag:
Uw contactgegevens:
Wij sturen u een bevestiging per e-mail Hoe gaan wij met uw privacy om?
Top ▲