Nieuwsbrief:

CFMOTO  800 MT EXPLORE GT - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
Nebula black
Vermogen:
Teller:
Nieuw
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
cfmoto - 800-mt-explore-gt
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Top model van de 800 MT range mét 3 delige kofferset.

- Groot 8'' display met touchscreen en Apple Carplay
- Quickshifter up & down
- Cruise controll
- 4 rij-modi
- Dodehoek radar
- Handkappen
- Hadvatverwarming
- Zadelverwarming
- ABS (uitschakelbaar)
- Traction Controll
- TPMS bandenspanningsensoren
- Gear-indicator
- Carterbescherming
- Middenbok
- Spaakvelgen
- USB + 12V aansluiting
- Bluetooth en WiFi

5 jaar fabrieksgarantie

 
  • MotoLeo – Jouw Partner in Motorplezier - 

    Welkom bij MotoLeo in Hoensbroek, het motorhart van Zuid-Limburg. Met een showroom van maar liefst 1.500 m² en een aanbod van 125 motoren hebben wij voor iedere rijder iets bijzonders. Van 30 Harley-Davidsons tot jonge, gebruikte motoren van alle merken en als officiële CF Moto-dealer altijd een actueel en sterk aanbod.

    Bij MotoLeo draait alles om persoonlijke service. Ons kleine, ervaren team neemt de tijd voor u – vóór én na de aankoop. In onze moderne werkplaats verzorgen wij alle onderhouds- en reparatiewerkzaamheden. En staat uw motor langer bij ons? Dan zorgen wij bij grotere reparaties voor een leenmotor.

    Woont u niet om de hoek? Geen probleem. Wij bezorgen uw nieuwe motor persoonlijk bij u thuis, tegen een kleine vergoeding.

    Heeft u vragen of wilt u een inruilvoorstel?
    📞 045-203 103 9
    📧 [email protected]
    💬 WhatsApp: 06-555 611 71

    U bent van harte welkom in onze showroom. MotoLeo – waar motorbeleving begint.


Opties en Accessoires:
12V aansluiting, ABS, Alarmverlichting, Bluetooth, Board computer, Cruisecontroll, Gearindicator, Handkappen, Handvat verwarming, In hoogte verstelbare ruit, LED kentekenverlichting, LED koplamp, Middenbok, Navigatie, Qickshift, Spaakvelgen, Startonderbreking, Traction controll, USB, Valbeugels, Windscherm, Zadelverwarming




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
MotoLeo B.V.
Industriestraat 9
Hoensbroek
Plan de route
045-2031039
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: BMW in 1970 - Heel modern waren de H-4 halogeenlampen. De brandstoftank was in drie versies leverbaar: 24 liter, 17 liter en een 17 liter exemplaar met verchroomde flanken (de "Toaster tank"), dat eigenlijk alleen voor de export naar de Verenigde Staten bedoeld was en alleen in 1972 en 1973 geproduceerd werd. Alle krukassen maakten slagen van 70,6 mm, waardoor verschillen in cilinderinhoud alleen door wisselende boringen verkregen werden. Hier zou BMW bij de luchtgekoelde boxers aan vasthouden tot in 1995, toen de R 100 R Mystic uit productie ging. De /5 serie kwam waarschijnlijk net op tijd op de markt. De Vollschwingen BMW's hadden het merk door de moeilijke tijden in de jaren vijftig gesleept, maar waren absoluut niet meer geschikt om de opkomende markt in de jaren zeventig te bedienen. Rond 1970 waren met name de Japanse fabrikanten op de markt gekomen met zware, snelle machines. BMW besloot in de /6-serie de R 50/5 niet meer te vervangen, maar het programma "in de hoogte" uit te breiden met de R 90/6 en de R 90 S. Men ging meer aandacht besteden aan het uiterlijk van de motorfietsen.
© 2000 - 2026 Motoroccasion