Nieuwsbrief:

HONDA  CB 750 HORNET - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
Geel
Vermogen:
67 kW
Teller:
Nieuw
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
honda - cb-750-hornet
honda - cb-750-hornet
honda - cb-750-hornet
honda - cb-750-hornet
honda - cb-750-hornet
honda - cb-750-hornet
honda - cb-750-hornet
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja

Modeljaar: 2026

Garantie: 24 mnd fab + 48 BNL

EU verantwoordelijke: Honda Motor Europe Ltd. B Doornveld 180 Sphere Business Park z 3 B -1731 Zellik, BE 020-7070000 www.honda.nl



Welkom bij Selling Motorbikes!

Wat je ook zoekt voor jezelf of jouw motor, al vier generaties lang - sinds 1946 - ben je bij de familie Selling aan het juiste adres. Bij ons kun je terecht voor nieuwe en gebruikte motoren en scooters, schadeherstel (FOCWA erkend), onderhoud & reparatie (BOVAG erkend), winterstalling en meer. Graag tot ziens bij ons in de showroom.



Elke occasion die wij aanbieden wordt volgens de BOVAG richtlijnen afgeleverd en voorzien van de daarbij passende garantie. Wij ruilen graag uw huidige motorfiets in! Neem contact op en laat u vrijblijvend informeren of adviseren door een van onze medewerkers.



Selling Motorbikes

Spaklerweg 91

1114 AE, Amsterdam-Duivendrecht

020 - 465 6667

[email protected]

Vind ons op Facebook en Instagram.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Selling Motorbikes
Spaklerweg 91
Amsterdam
Plan de route
020-4656667
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: KAWASAKI in 1993 - Tijdens het FIM Endurance wereldkampioenschap word door Kawasaki racers tijdens de 24 uur van Le Mans gewonnen met een ZXR-7. Dit voor de tweede keer op rij. De 8 uur van Suzuka wordt aan het rijtje overwinningen toegevoegd. De start van de verkoop van de ZX-9R (900 cc) vindt een aanvang. De nieuwe supersport modellen zijn allemaal voorzien van een nieuw aluminium frame.
© 2000 - 2026 Motoroccasion