Nieuwsbrief:

KAWASAKI  VERSYS X-300 - 2020

Bouwjaar:
2020
Kleur:
GROEN
Vermogen:
29 kW
Teller:
17.056 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
MotorGarantie 6 maanden
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
kawasaki - versys-x-300
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: Handgeschakeld

Mooie Versys met valbeugels, verstralers en top-drager extra. Geschikt voor A2 rijbewijs.

• De getoonde prijs is inclusief aflevering en rijklaar maak kosten, dus geen bijkomende kosten.
• Inruil mogelijk
• Financiering mogelijkheden (ook zakelijk).

Rosa Motoren is een allround dynamisch motorbedrijf in Zuid Limburg.
Door onze geringe omvang en heldere manier van werken staat de kwaliteit en de persoonlijke aandacht voor onze klanten en hun motoren op een hoog niveau.
Of u nu een gebruikte motor of een nieuwe motor wilt kopen, dan bent u bij ons aan het juiste adres.
Ons team, met meer als 35 jaar ervaring, staat klaar voor alle beurten, reparaties, storing analyse en banden service die uw motor nodig heeft om goed en veilig te blijven functioneren.
Bij Rosa Motoren kunt u tevens terecht voor restauratie, schade taxaties / herstel en personaliseren van uw motorfiets.
Op onze Tovami vermogenstestbank is het mogelijk om uw motor te testen en optimaal af te laten stellen.
Op onze “zolder” vind u een voorraad gebruikte motoronderdelen en wij beschikken over een motorstalling.

ROSA MOTOREN
Zoerbeemden10A
6245LR Eijsden
043 408 5555
www.rosamotoren.nl
  • do open

Opties en Accessoires:
ABS, Handkappen, Mistlampen, Valbeugels




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Rosa Motoren
Zoerbeemden 10-A
Eijsden
Plan de route
043-4085555
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: YAMAHA in 1998 - Men wint in 1998 zowel de coureurs als de fabrikantentitel in de 500 cc klasse of Road Race World Championship. Op de thuisbasis in Japan wordt ook gescoord en wint Yamaha vier van de zeven titels in the "Japan Bike of The Year" contest. In 1998 is Yamaha voorzien van een internetsite en is men ISO14001 gecertificeerd. In datzelfde jaar worden een aantal nieuwe modellen aan het assortiment toegevoegd waaronder de YZF R6. Doug Henry wint het AMA Nationale Motocross Kampioenschap op een YZ 400F. Simon Crafar wint de Wereldtitel GP500 voor de eerste keer in zijn carriere.
© 2000 - 2026 Motoroccasion