Nieuwsbrief:

ROYAL ENFIELD  BEAR 650 - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
Boardwalk White
Vermogen:
Teller:
Nieuw
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
royal-enfield - bear-650
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja

Modeljaar: 2026

Fabrieksgarantie: 36 maanden

EU verantwoordelijke: MotoMondo Lorentzlaan 14 3401 MX IJSSELSTEIN UT 030 2040655 [email protected]



De Royal Enfield Bear 650 is de scrambler binnen de 650 Twin-familie en kiest duidelijk voor een andere aanpak dan de meer klassiek georiënteerde Interceptor 650. Een hoger en breder stuur, langere veerwegen, een 19 inch voorwiel, grove banden en een compact 2-in-1-uitlaatsysteem geven de Bear een stoerder en actiever karakter. Het resultaat is een motorfiets die zich thuis voelt in dagelijks verkeer en op bochtige buitenwegen, maar waarmee je ook zonder problemen een gravelpad of slecht wegdek meepakt.



De basis wordt gevormd door de bekende 648 cc paralleltwin van Royal Enfield. In de Bear 650 levert deze tweecilinder 34,9 kW bij 7.150 tpm en vooral een stevig maximumkoppel van 56,5 Nm bij 5.150 tpm. Juist dat koppel past goed bij het scrambler-karakter. Je hoeft de motor niet voortdurend hoog in de toeren te rijden om vlot vooruit te komen en bij het uitkomen van een bocht is er snel voldoende trekkracht beschikbaar. De zesversnellingsbak sluit daar goed op aan.



Voor de Bear 650 gebruikt Royal Enfield een stalen dubbel wiegframe in combinatie met een 43 mm upside-down voorvork. Voor is 130 mm veerweg beschikbaar en achter zorgen twee schokdempers voor 115 mm veerweg. De bodemvrijheid bedraagt 184 mm. Daarmee staat de Bear duidelijk hoger op zijn poten dan een traditionele roadster, terwijl de zithoogte van 830 mm nog steeds toegankelijk blijft voor veel rijders. De 19 inch voor- en 17 inch achterwielen zijn voorzien van spaakwielen en grof geprofileerde banden die goed aansluiten bij het scrambler-concept.



Ook qua remmen is de Bear 650 helemaal bij de tijd. Voor wordt gebruikgemaakt van een 320 mm remschijf en achter van een 270 mm schijf. Dual Channel ABS is standaard en kan aan de achterzijde worden uitgeschakeld. Dat laatste is vooral prettig wanneer je met de Bear een onverharde ondergrond opzoekt en iets meer vrijheid wilt bij het gebruik van de achterrem.



Royal Enfield combineert de klassieke scrambler-uitstraling met behoorlijk moderne elektronica. Centraal voor je zit de ronde 4 inch Tripper Dash met TFT-scherm. Via smartphoneconnectiviteit krijg je volledige kaartnavigatie op basis van Google Maps in beeld en kun je verschillende mediafuncties bedienen. Een USB-C-aansluiting maakt het mogelijk om onderweg een telefoon of ander apparaat van stroom te voorzien. De koplamp, het achterlicht, remlicht, kentekenplaatlicht en de richtingaanwijzers maken allemaal gebruik van LED-techniek.



Een belangrijk verschil met andere Royal Enfield 650-modellen is het 2-in-1-uitlaatsysteem. De Bear heeft dus niet de twee afzonderlijke dempers die je van onder andere de Interceptor kent. Deze constructie is compacter, vermindert gewicht aan de achterzijde en draagt bij aan het hogere maximumkoppel van 56,5 Nm. Samen met het brede stuur, het vlakker uitgevoerde scrambler-zadel en het kenmerkende nummerbord aan de zijkant krijgt de Bear hierdoor een duidelijk eigen identiteit.



Die identiteit verwijst rechtstreeks naar de Big Bear Run, een beroemde woestijnrace in Californië. Vooral de Two Four Nine-uitvoering maakt die historische link zichtbaar. Nummer 249 verwijst naar Eddie Mulder, die als jonge rijder in 1960 de Big Bear Run won op een Royal Enfield. Daarmee is de Bear 650 niet simpelweg een Interceptor met andere banden, maar een model met een eigen ontwerp, onderstel en verhaal.



Highlights



648 cc parallel-twin

34,9 kW vermogen

47,4 pk vermogen

56,5 Nm koppel bij 5.150 tpm

6-versnellingsbak

2-in-1-uitlaatsysteem

43 mm upside-down voorvork

130 mm veerweg voor

115 mm veerweg achter

Dubbele schokdempers achter

184 mm bodemvrijheid

830 mm zithoogte

19 inch spaakwiel voor

17 inch spaakwiel achter

Grove scrambler- en allroadbanden

320 mm remschijf voor

270 mm remschijf achter

Dual Channel ABS

ABS achter uitschakelbaar

4 inch ronde Tripper Dash

TFT-kleurendisplay

Google Maps-kaartnavigatie

Smartphoneconnectiviteit

Mediabediening via het dashboard

USB-C-aansluiting

Volledige LED-verlichting

Stalen dubbel wiegframe

13,7 liter brandstoftank

Rechtop en breed scrambler-stuur

Speciaal scrambler-zadel

Competition Number Board

Geschikt voor asfalt en lichte onverharde wegen

Direct geschikt voor het A2-rijbewijs



Vermogen: 34,9 kW / 47,4 pk bij 7.150 tpm.



Maximumkoppel: 56,5 Nm bij 5.150 tpm.



Massa ledig voertuig: circa 207 kg op Nederlandse kentekenregistraties. Royal Enfield zelf vermeldt voor de Nederlandse uitvoering een rijklaargewicht van 214 kg met 90% brandstof en olie.



A2-rijbewijs: ja. De Bear 650 levert standaard 34,9 kW en blijft daarmee onder de A2-grens van 35 kW. Terugvoeren naar 35 kW is bij deze motor dus niet nodig; hij is vanuit de standaarduitvoering al geschikt voor het A2-rijbewijs.



Leverbare fabriekskleuren in Nederland:



Boardwalk White

Wild Honey

Golden Shadow

Two Four Nine



Deze vier kleurvarianten worden momenteel door Royal Enfield Nederland voor de Bear 650 vermeld.



Met 36 maanden fabrieksgarantie. Te bezichtigen en uit voorraad leverbaar bij Motorcity Amsterdam.



(BEL ALTIJD EERST VOOR DE BESCHIKBAARHEID)



De getoonde prijs is rijklaar inclusief alle bijkomende kosten.



MOTORcity Amsterdam is de motordealer voor Amsterdam en omstreken. In onze grote showroom in Amsterdam tref je alleen de beste merken. Zowel nieuwe motoren als tweedehands motoren. Bij motor-dealer MOTORcity vinden wij klantcontact belangrijk en leveren graag maatwerk. Of u binnen komt voor een nieuwe motor, of graag uw motoronderhoud wilt laten uitvoeren.



Zakelijk motorrijden, wist u dat zakelijk motorrijden erg interessant kan zijn? Je kan namelijk veel fiscale voordelen trekken aan een zakelijk aanschaf. Zo kunt u onder andere:

- BTW voordeel genieten

- KIA toepassen, zorgt voor een versnelde afschrijving van 28%

- Overige afschrijvingen genieten

- Rente over een financiering boeken als kosten

-Tanken op kosten van uw onderneming

- Onderhoud laten afschrijven via uw onderneming

Vooraf is het wel verstandig om dit met uw boekhouder/accountant te bespreken.





MOTORcity Amsterdam heeft motorrijden in hart en nieren en onze kennis en ervaring delen wij graag met u. Ons team bestaat dan ook uit exclusief motorrijders.



Naast alle nieuwe motoren heeft MOTORcity Amsterdam ook altijd meer dan 300 nieuwe en gebruikte motoren op voorraad.



MOTORcity Amsterdam is officieel dealer van: Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Royal Enfield en Can-Am




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
MotorCITY Amsterdam
Jarmuiden 31
Amsterdam
Plan de route
020-4808010
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: KAWASAKI in 1983 - In 1983 wordt de Z 750 geïntroduceerd, Kawasaki's eerste turbo-charged supersport motoren. De GPZ 900 R wordt ook losgelaten op de wereld in Monterey, California tijdens een persintroductie en een testrit sessie. De eerste Ninja-benaming wordt toegevoegd om de Amerikaanse markt te veroveren. De GPZ 900 wordt een erg populaire motorfiets. Logisch eigenlijk. Om in 1983 rond te scheuren met een max van 250 km/h is toch een niet geringe prestatie. Deze zestien-klepper vier cilinder verdient in veel gerenommeerde motorfietsbladen de benaming -motorfiets van het jaar-.
© 2000 - 2026 Motoroccasion