Nieuwsbrief:

SUZUKI  C 1500 LC INTRUDER - 2013

Bouwjaar:
2013
Kleur:
Zwart
Vermogen:
58 kW
Teller:
18.689 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
suzuki - c-1500-lc-intruder
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Suzuki C1500BT Intruder – Occasion 2013 – Slechts 18.689 km

Deze Suzuki C1500BT Intruder uit 2013 verkeert in uitstekende conditie en is uitgevoerd in een stijlvolle volledig zwarte kleurstelling, waarbij ook het motorblok, de uitlaatpartij en de wielen in het zwart zijn afgewerkt. Dit geeft de motor een krachtige, strakke uitstraling die perfect past bij zijn cruiserkarakter.

De Intruder wordt aangedreven door een sterke 1.462cc V-twin met veel koppel en een soepele vermogensafgifte. Het model staat bekend om zijn betrouwbaarheid, comfortabele zithouding en ontspannen rijgedrag — ideaal voor zowel toerritten als dagelijks gebruik.

Zoals al onze motoren is ook deze Intruder zorgvuldig gecontroleerd en wordt hij geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie, een volle tank en een professionele poetsbeurt.

Motorstore Uithoorn, officieel dealer van Suzuki, Yamaha en Kawasaki, is hét adres voor motorrijders in Amstelveen, Aalsmeer, Hoofddorp, Mijdrecht, Nieuw-Vennep en Amsterdam.
Kom gerust langs voor een proefrit – de koffie staat altijd klaar!




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motorstore Uithoorn
Ant. Philipsweg 5-7
Uithoorn
Plan de route
0297-540163
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HARLEY-DAVIDSON in 1958 - De introductie van de Duo Glide vindt plaats in 1958, die in navolging van de Hydra Glide nu ook achtervering heeft.
© 2000 - 2025 Motoroccasion