SUZUKI GSX-R 750 - 2004
- SUZUKI GSX-R 750
- Prijs: € 4.850,-
- Deze motor financieren? Bereken uw maandbedrag
- Bouwjaar: 2004
- Teller: 57.400 km
- Kleur: Blauw / Wit
- Rijbewijs: A
- Vermogen: 109 kW
- Cylinder inhoud: 749 cc
- Brandstof: Benzine
- Garantie: 6 maanden garantie
-
Verzekeren:
Premie vanaf Bereken hier uw maandbedragOf vraag een vrijblijvende offerte aan
Omschrijving
Suzuki GSXR750 K4 # Bouwjaar: 2004 # Kilometerstand: 57.400 # Kleur: Blauw / Wit #
De Motor is in Zeer Goede Staat! Geen beschadigingen of krassen op te zien. De GSXR verkeerd in een Ultieme Staat, zo kom je ze bijna niet meer tegen. Als je zegt dat de motor 20.000km heeft gelopen geloof je het gelijk. Dit betreft een originele Nederlandse motorfiets die van een Echte Liefhebber is geweest. Ik heb de motorfiets via inruil in Sept. 2025 verkregen, waarna ik hem in December verkocht heb. Helaas wegens lichamelijke klachten nu weer terug ingekocht. Voordat de motor in 2025 op internet kwam heeft hij nog een grote onderhouds beurt gekregen. Hierbij is hij voorzien van een nieuwe set Bridgestone S23 Banden, balhoofdlagers vervangen, nieuwe Regina ketting en tandwielen gemonteerd, voorvork olie ververst / nieuwe voorvork keringen gemonteerd, olie ververst / olie filter vernieuwd, rem olie voor + achter ververst, luchtfilter gereinigd, remklauwen voor + achter gereinigd en een heer netjes na gekeken. Na deze beurt begin December 2025 is er maar 350 kilometer mee gereden. Voordat de motor op internet kwam is hij nog een keer helemaal netjes na gekeken maar het mag van zelf sprekend zijn dat alles in Perfecte Staat verkeerd! Kortom opstappen en rijden zonder bij komende onkosten,
De GSX-R750 is opgebouwd met Prachtige Accessoires, zo is hij voorzien van een Healtech Quickshifter (rijd geweldig!), Titatium Sport Uitlaat Demper (incl. uitneembare DB Killer), originele Suzuki Seatcover, Ermax Undertail, Ermax Achter Spatbord, Korte Kentekenplaat houder, Smoke led Achterlicht, Led Knipperlichten rondom, Valtermoto uitlaat steun, Fabbri Zwarte Kuipruit, Zwarte rem en koppelings hendel, EBC Remschijven, Healtech Gipro Gearindicator, Zwarte Radiateur beschermer, Hell Stalen remleidingen, Valdoppen en een Mooie Wielstriping! Daarbij is deze motorfiets verlaagd door Hypepro, hij is nu 40mm lager als origineel. De vorige eigenaar was +- 1.68m. Mocht de motor weer op de originele hoogte moeten komen is dit in overleg geen probleem! De motor word afgeleverd incl. boekjes, beide sleutels, duo voetsteunen en duo zadel. De GSXR750 is de perfecte mix tussen de 600 en de 1000cc, net iets minder vermogen als de 1000cc maar de stuur eigenschappen van een 600cc. De prachtige Sport Demper in combinatie met de Quickshifter geeft de motor echt een Geweldige beleving, hij loopt als een kogel en stuurt mes scherp! Van een liefhebber, voor een liefhebber!
Zie foto's! Voor een uitgebreide foto reportage zie mijn eigen website,
Voor vragen kunt u me bellen, mailen of een watsapp bericht sturen.
Inruil van een nette goed onderhouden motor is mogelijk
Geen aflever kosten! Financiering is mogelijk,
gsxr750 - gsx r 750 - gsx-r 750 - gsx-r750 - gsxr 750 - 2004 - 2005
Techniek
| Kleur | Blauw / Wit |
| Modeljaar | 2004 |
| Cilinders | 4 |
| Transmissie | Chain |
| Lengte | 2075 mm |
| Vermogen | 109 kW |
| Motor omschrijving | In-line four, four-stroke, liquid cooled |
| Minimale zithoogte | 825 mm |
| Maximale zithoogte | 825 mm |
| Motortype | Verbrandingsmotor |
| Breedte | 715 mm |
| Hoogte | 1145 mm |
| ABS | Nee |
| Rijklaar gewicht | 191 kg |
Financieren
-
Lage rente Meerdere aanbieders en de laagste rente
-
Wel zo eerlijk Geen afsluit- of administratiekosten
-
Sneller klaar Altijd boetevrij extra aflossen
-
Meteen op weg Je bent direct eigenaar van de motor
Verzekeren
Bedrijf
Dekker Motorparts is gespecialiseerd in de in en verkoop van motor onderdelen en accesoires. Op de site vind U het actuele aanbod van onze onderdelen. Zoekt U iets en staat het niet op de site? Mail me dan even met duidelijk wat u zoekt, dan kunnen wij kijken dat we het gebruikt of nieuw kunnen leveren aan U.
Vind U het te ver weg om te komen halen? Geen probleem, verzenden doen we ook! Binnen en buitenland via TNT. Verzenden binnen Nederland en onder de 10 kilo kost 6.75,= Boven de 10 kilo is de prijs 13.95,= Rembours verzenden kan ook, dan betaald U aan de postbode (kan alleen in Nederland!) Daar is de prijs 15.95,= van! Verzenden naar het buitenland is altijd verschillend, als je iets naar het buitenland opgestuurd wilt hebben mail me je woonplaats dan zoek ik het uit voor U.
Mvg Dekker Motorsport / Motorparts Hapert