Nieuwsbrief:

SUZUKI  VL 800 VOLUSIA - 2008

Bouwjaar:
2008
Kleur:
ZWART
Vermogen:
39 kW
Teller:
13.436 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
suzuki - vl-800-volusia
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Topsnelheid: 160 km/u
Aantal sleutels: 2
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 139

Deze motor met een gereviseerd motorblok wordt picobello afgeleverd, voor aflevering krijgt hij ook nog een uitgebreide onderhoudsbeurt en u krijgt er 6 maanden volledige Bovag-garantie bij en dat alles bij de prijs inbegrepen !

U koopt bij een betrouwbare en gezellige buurtgarage uit Noordwijkerhout, een Bovag-bedrijf en Vakgarage voor auto's en motoren, welke goed staat aangeschreven en al 40 jaar voor iedereen klaar staat.

Belt u even voor u komt kijken, dan zorgen we dat de auto of motor, de koffie en de juiste persoon voor u klaar staat.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Diesveld VMS
Gieterij 68
Noordwijkerhout
Plan de route
0252-217100
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Mad Max Look" betekent: Uitmonstering uit de Mad Max-films, waarin uitzinnig uitgedoste types op motorfietsen figureren. De look wordt bepaald door lederen kleding die bedoeld is om indruk te maken, bijvoorbeeld een ruimzittend motorjack met veel schoudervulling, riempjes, gespjes en chromen siernoppen.
© 2000 - 2025 Motoroccasion