Nieuwsbrief:

TRIUMPH  SCRAMBLER 400 X - 2025

Bouwjaar:
2025
Kleur:
Oranje
Vermogen:
Teller:
7.347 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
triumph - scrambler-400-x
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2025
EU verantwoordelijke: Triumph Motocycles De Droogmakerij 40A 1851 LX Heiloo, NL +44 (0)1455 251700 www.triumph.co.uk [email protected]

Met 12 maanden garantie. Ingeruild van de eerste eigenaar

Onder andere voorzien van flysceen,handkappen en valbeugels.

De getoonde prijs is inclusief afleverkosten. Goedhart Motoren selecteert haar occasions altijd met uiterste zorg, hierdoor garanderen wij dat onze occasions altijd in perfecte staat zijn. Een occasion bij Goedhart Motoren is voorzien van minimaal 12 maanden garantie en wordt afgeleverd met een uitgebreide servicebeurt. Daarbij worden ook slijtagedelen gecontroleerd en indien nodig vervangen. Naast alle occasions heeft Goedhart Motoren ook altijd meer dan 200 nieuwe motoren op voorraad.
Informeer bij onze verkoopafdeling naar de beschikbaarheid.

Goedhart Motoren is officieel dealer van: Aprilia, Ducati, Husqvarna, Kawasaki, Bimota, CF Moto, KTM, Moto-Guzzi, Suzuki, Triumph en Yamaha.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Goedhart Motoren
Europaweg 1D
Bodegraven
Plan de route
0172-650005
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Catseye dash" betekent: Afdekkap op de tank over de snelheidsmeter en de centrale contactschakelaar op een Harley-Davidson. Toegepast van 1938 tot 1947. Naar analogie van de katteoogvormige (cat’s eye) glaasjes van de verklikkerlampjes voor het signaleren van oliedruk en het bijladen van de dynamo. Harley-Davidson gebruikt nog steeds dashboardkapjes, zij het in een andere, strakkere vorm.
© 2000 - 2026 Motoroccasion