Bouwjaar:
2026
Kleur:
Rood / wit / zwart
Vermogen:
Teller:
Nieuw
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
|
| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Rijdend op de Vespa Gts Super weet je altijd hoe je moet opvallen. Verchroomde afwerkingen omlijsten prachtige, heldere, glanzende kleuren en versterken een afgestemd kleurenpalet van het zadel, rugleuning en andere details. Niets wordt aan het toeval overgelaten: de Vespa Gts Super is klaar om je voor zich te winnen met zijn unieke karakter.
Een Grand Tourer voor elke gelegenheid
Stabiel en comfortabel, maar toch wendbaar en compact. De 310-cc Euro + High Performance motor is een krachtpatser van efficiëntie en zet de norm als het gaat om prestaties. Het stalen frame, de zorgvuldige afstelling van de schokdempers, de 12” velgen met schijfremmen en ABS en het ASR antislipsysteem vormen samen de Vespa Gts Super om tot de ideale manier om een stempel te drukken op stedelijke wegen en buiten de stadsgrenzen.
Modern en volledig uitgevoerdEen analoog LCD-instrumentenpaneel, keyless starten, Remote Seat Opening en Bike Finder maken van de Vespa Gts Super een technisch geavanceerde reisgenoot, maar je kunt hem naar een hoger niveau tillen door te kiezen voor Vespa MIA, een accessoire waarmee je kunt communiceren met je smartphone, zodat je altijd verbonden bent en elke rit nog leuker wordt.
WIJ ZIJN BIJ TANKEN VANAF Zondag 26-07 tot en met Maandag 10-08
Dinsdag 11-08 staan wij graag weer voor u klaar.
Voor een bezichtiging bel TEL: 030-6622646 om teleurstellingen te voorkomen.
Een bezichtingsafspraak is geen reservering. Mocht de twee-wieler eerder verkocht worden dan zullen we u hiervan op de hoogte stellen.
Proefrit mogelijk bij droog weer en de intentie tot aankoop. Inruil is ook mogelijk, neem deze dan mee zodat we van te voren een prijs kunnen maken.
Pels Motoren is een RDW erkend bedrijf en volwaardig BOVAG-lid. Wij zijn dealer van diverse merken en hebben een compleet ingerichte werkplaats waarin wij het reparatie en onderhoud doen van alle merken Motoren, Motorscooters en scooters. Bij ons gekocht of niet wij staan graag voor u klaar.
Al onze gebruikte motorvoertuigen worden voor de VASTE PRIJS!! standaard geleverd inclusief garantie, tevens krijgen de motorvoertuigen een algehele controle / onderhoudsbeurt volgens schema.
Voor meer informatie belt u 030-6622646
Met vriendelijke groet,
Pels Motoren
Gessel 1
3454MZ De Meern Utrecht
www.pelsmotoren.nl
De Meern, ligt centraal gelegen tegen UTRECHT aan bij de kruising van de A12 en A2. Op 20 minuten rijden van AMSTERDAM , 30/40 minuten rijden van DEN HAAG en ROTTERDAM.
| Pels Motoren | |
|
De Gessel 1 De Meern Plan de route |
|
| 030-6622646 |
