Nieuwsbrief:

YAMAHA  FJR 1300 A - 2013

Bouwjaar:
2013
Kleur:
Bruin
Vermogen:
108 kW
Teller:
26.490 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
yamaha - fjr-1300-a
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Op stappen en reizen maar! Dat is wat je met een Yamaha FJR 1300 heel goed kan doen koffers vol en Europa in! Ook woonwerk zou heel gemakkelijk met deze kilometer vreter heel comfortabel zijn. Voorzien van elektronisch verstelbaar windscherm die ook nog is verhoogd is, Handvatverwarming, topkoffer en valprotectie maakt deze FJR 1300 helemaal klaar om jouw doel te halen. 

Aangeboden in de Meern voor € 10.930,- rijklaar met 12 maanden garantie. Kom deze Yamaha snel bekijken en wie weet rij jij binnen kort op deze prachtige machine. 
 
  • MVM Motoren is off Suzuki dealer - Royal Enfield dealer - QJ-Motor dealer - Het Suzuki V-Strom center voor Nederland en het adres voor U gebruikte motor met een keuze uit 150 motoren met garantie tot wel 36 maanden.

    Tevens zijn wij de grootste motorverhuurder van Nederland met wel een keuze uit 45 motoren . Zie MOTORVERHUUR.NL

Opties en Accessoires:
ABS, Boordcomputer, Cruise control, In hoogte verstelbare ruit, Kofferset, Middenbok, Topkoffer, Valbeugel




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
MVM Motoren
Boteyken 301
De Meern
Plan de route
0346-286148
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: AERMACCHI in 1964 - De meest ingrijpende verandering aan de Golden Wing voor 1965 betrof hoofdzakelijk de transmissie. In plaats van de natte koppeling die werd gevoerd werd een droog type meerplaten koppeling toegepast en een meer robuustere vijf-bak werd gemonteerd. Verkocht over de gehele wereld waren deze modellen in grotere aantallen verspreid dan de Manx Nortons, 7Rs of G50s ooit. Het verhaal van de 350 cc Golden Wing is ook interessant. Het was eerst de bedoeling om het te laten deelnemen in de 500 cc competities en werd eind 1962 in gebruik genomen waarbij wederom een cilindervergroting werd toegepast. De 72 mm bij 72 mm boring en slag en het lichte gewicht tesamen met zijn wendbaarheid, vergelijkbaar met de BSA Victor, was aardig succesvol in de Italiaanse motorcross. Daarbij won men twee nationale kampioenschappen, alvorens men besloot dit op te geven en zich meer te concentreren op wegracers. Verbouwde modellen verschenen als produktiemotoren in 250 cc en 293 cc versies, beide met veel vermogen in de lagere toerentallen.
© 2000 - 2026 Motoroccasion