Nieuwsbrief:
<< Terug naar lijst< Vorige | Volgende >

YAMAHA  FZ 1 S - 2009

Garantie: Ja
37957 Km
Rood
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
yamaha - fz-1-s
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
YAMAHA FZ1 S – Krachtige allrounder met sportieve prestaties
De Yamaha FZ1 S uit 2009 combineert het vermogen van een superbike met het comfort van een naked bike. Aangedreven door een 998cc viercilinder motor, biedt deze FZ1 S een indrukwekkende acceleratie en een soepel rijgedrag, perfect voor zowel sportieve ritten als langere toertochten.
Het half-kuip design zorgt voor extra windbescherming bij hogere snelheden, terwijl het stabiele chassis en de uitgebalanceerde vering zorgen voor wendbaarheid en controle in de bochten. Met 37.957 km op de teller is deze FZ1 S klaar voor nieuwe avonturen.
Waarom de Yamaha FZ1 S?
De FZ1 S is een ideale motor voor rijders die sportieve prestaties willen combineren met dagelijks comfort.
  • Bouwjaar 2009
  • 998cc viercilinder motor voor krachtige prestaties
  • Half-kuip voor extra windbescherming
  • Sportief en comfortabel rijgedrag
  • 37.957 km op de teller
Prijs: € 5.689,-
Wij bieden garantie, zodat je met een gerust gevoel op pad kunt. Inruil is mogelijk en financiering behoort tot de mogelijkheden.
Locatie: Deventer, Smeenkhof 13
Contact: 0570-656006
Wil je de motor komen bekijken? Bel van tevoren om de beschikbaarheid te controleren en teleurstellingen te voorkomen.
Proefrit aanvragen? Neem contact op en ervaar zelf de kracht en veelzijdigheid van de Yamaha FZ1 S!
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Wij behouden ons het recht voor op eventuele fouten of wijzigingen.

 
  • inruil / financiering mogelijk
  • Wilt u de motor komen bekijken? Belt u dan eerst even over de beschikbaarheid van de motor om teleurstellingen te voorkomen.
  • de motor staat in de vestiging Deventer





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Motorcentrum Deventer
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 2007 - Gabriele Del Torchio wordt de nieuwe CEO in mei en neemt daarbij de leiding over van Federico Minoli. In juni organiseert men weer de WDW2007 op het Misano Adriatico circuit dat in vier dagen werd gevierd door meer dan 50.000 mensen en 20.000 motoren. In dit jaar komen er drie nieuwe modellen uit: de 1098, de Hypermotard en de Desmosedici RR. Het meest memorabele moment van 2007 is dat in dit Ducati voor het eerst in 33 jaar als Italiaans merk de MotoGP Wereldtitel wint met Casey Stoner en de Desmosedici GP07 op 23 september 23 op het Motegi circuit in Japan.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van MASH
© 2000 - 2025 Motoroccasion