Yamaha MT-07 Y-AMT – 2025 – 3.713 km
Bijzonder complete en zeer jonge Yamaha MT-07 Y-AMT uit 2025 met slechts 3.713 km. De Y-AMT automatische transmissie maakt deze MT-07 extra comfortabel en eenvoudig te rijden, terwijl je ook handmatig kunt schakelen via de bediening aan het stuur.
De 5-inch TFT-display biedt uitgebreide smartphoneconnectiviteit. Via Yamaha MyRide is de motor te koppelen met je smartphone en in combinatie met Garmin StreetCross is navigatie direct op het TFT-display mogelijk.
Uitgerust met:
Y-AMT automatische transmissie
Cruise control
ABS
YRC rijmodi
Schakelbare tractiecontrole
5-inch TFT-display
Smartphone connectiviteit
Garmin StreetCross navigatie
LED-verlichting
Upside-down voorvork
Een moderne, lichte en zeer complete MT-07 met de nieuwste elektronica en het gemak van automatische transmissie.
- Deze motor wordt afgeleverd met een beurt ( geen extra kosten )
Inruil en financiering mogeliijk.
Altijd incl. 7 dagen gratis allrisk verzekering.
Bezorgen door heel nederland mogelijk.
3 Maanden garantie
Otomoto is dé motorzaak en autogarage in Ten Boer, nabij Groningen. Bij ons kunt u terecht voor motorverkoop, auto- en motoronderhoud, reparaties en winterstalling. Daarnaast beschikken we over een moderne wasstraat en wasbox voor een complete verzorging van uw voertuig. Wij helpen klanten uit Ten Boer, Groningen en omstreken met alles voor hun motor of auto – snel, vakkundig en persoonlijk
www.otomoto.nl
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Otomoto is een garagebedrijf in Ten Boer voor onderhoud en reparatie van alle merken auto's en motoren.
Ook voor de in- en verkoop van motoren, voor de verkoop van motorkleding en voor winterstalling van uw motor kunt u bij ons terecht.
• Onderhoud en reparatie van alle merken
• Pechservice
• Winterstalling
• Revisie
• Gratis halen en brengen van uw motor binnen een straal van 25 km
• Een leenmotor als uw motor gerepareerd wordt
• Motorkleding en helmen