Nieuwsbrief:

YAMAHA  MT 09 ABS - 2014

Bouwjaar:
2014
Kleur:
Grijs
Vermogen:
Teller:
26.319 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
MotorGarantie 3 maanden
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
yamaha - mt-09-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Schitterende Yamaha mt09 met mooie opties

* Abs systeem

* Led loplamp

* Led knipperlichten

* Tidy tail

* Verstelbare comfort hendels

* Stuurdemper

* Sp spiegels

* Gear indicator

* Instelbare rijmodi

* Val bescherming rondom

* Barracuda handvatten
  • INRUIL ACTIE MAAND.!

    Ruilt u deze maand uw motor in? Dan krijgt u er bij van Vliet Motorsport deze maand 500 euro meer voor ongeacht de leeftijd en staat.! U zou toch gek zijn om ergens anders minder te accepteren.?!

    * Heeft u deze maand geen inruil? dan krijgt u keihard 350 euro korting op uw nieuwe occasion.!

    * Afstand een probleem? Tegen schappelijke vergoeding word de motor thuis bezorgd.!

    * Zonder aanbetaling is reserveren niet mogelijk en op biedingen/prijs vragen wordt niet gereageerd

    * De actie is niet geldig op occasions ouder dan 15 jaar (inruil motoren 15 jaar en ouder is mogelijk) en op de al afgeprijsde motoren(zie onze website)

    ----------------------------------------------------------------


    * Interesse in deze motorfiets en u wilt hem bezichtigen?
    Of heeft u een vraag over een motor? Hiervoor kunt u de marktplaats messenger of whats app 06-3878 3611 gebruiken



    * Servicebeurt voor 395,-

    * Een motor reserveren kan d.m.v. een kleine aanbetaling

    * Motor thuis bezorgen in heel Nederland €175

    ---------------------------------------------------------
    Inruil:

    U bent welkom om uw motor/scooter bij ons in te ruilen en u krijgt er een eerlijke prijs voor terug
    Kom gezellig eens langs in onze showroom om dit te bespreken of neem contact op via whatsapp 06-3878 3611 en stuur wat foto's en een richtprijs door.


    Financiering:

    Wilt u het laatste beetje laten financieren? Ook dat is bij ons mogelijk. Of het nu 1000, 2000 of 5000 euro is, wij doen er niet moeilijk over.! U kunt vrijblijvend een aanvraag doen op onze website.


    Waar zijn wij gevestigd?

    Wij zijn gevestigd in Monster, een klein uurtje van Utrecht en Amsterdam. vanuit Rotterdam 25 minuten.



    Gewoon even een klein vraagje? U kunt ons ook bereiken via whats-app op 06-38 78 36 11 en de marktplaats chat

    Altijd ruim 175 motoren op voorraad!


    Openingstijden:

    Dinsdag t/m Vrijdag van 09.00 - 17.30
    Zaterdag 09.00 - 16.00


     






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Van Vliet Motorsport
Vlotlaan 117
Monster
Plan de route
0174-504155
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: INDIAN MOTORCYCLE in 1900 - Fietsen werden in het begin van de 20e eeuw op velodromes gebruikt, grote ronde stadions, waarbij de voorrijder een machine bezat met kleine benzinemotoren. Deze werden voornamelijk uit Europa gehaald maar gingen nogal eens stuk. Een jonge ontwerper genaamd Oscar Hedstrom wilde van die afhankelijkheid af en bouwde een geheel eigen volgmotor. Op enig moment ontmoette hij een racer met de naam George Hendee die een eigen fietsfabriek bezat in Springfield, Massachussets. De twee bundelden hun krachten en creƫerden een gemotoriseerde fiets met een motorblok dat in eigen beheer was ontworpen door Hedstrom. Zo werd de Hendee Manufacturing Company de producent van Indian Motorcycle. Er werd gekozen voor de naam Indian om direkt te laten zien dat het om een Amerikaans produkt ging. George Hendee werd bekend als de Big Chief (B.C.) en Oscar Hedstrom als de Medicine Man. De fabriek werd omgedoopt in de Wigwam en het dealernetwerk werd de stam (The Tribe) genoemd. De naam Hendee Manufacturing Company werd in 1923 veranderd in Indian Motocycle Company om de herkenbaarheid en eenheid te vergroten. De eerste V-twins met de naam Indian werden geproduceerd in 1907. Hedstrom verliet het bedrijf na een fikse ruzie in 1913 om nooit meer in de motorfietsbranche terug te keren. In 1916 werd in een ander conflict Hendee het Indian-pand uitgewerkt door het heersende managementteam.
© 2000 - 2026 Motoroccasion