Nieuwsbrief:

YAMAHA  TENERE 700 - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
Icon Blue
Vermogen:
54 kW
Teller:
Nieuw
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - tenere-700
yamaha - tenere-700
yamaha - tenere-700
yamaha - tenere-700
yamaha - tenere-700
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja

Modeljaar: 2025

Garantie: You Warranty (3+2)

EU verantwoordelijke: Yamaha Motor Europe N.V. Koolhovenlaan 101 1119 NC Schiphol-Rijk, NL +31 20 2061538 https://www.yamaha-motor.eu/ [email protected]



Als je op de Ténéré 700 rijdt, rijd je op een legende. It's built tough. Van de nieuwe instelbare vering tot de doordachte zithouding en de elektronische hulpmiddelen die je kunt uitschakelen wanneer dat nodig is, het is een motorfiets die elk terrein aankan. Lichter dan de concurrentie en met een motor die is afgestemd op koppel, belichaamt deze motorfiets die overal kan komen en alles kan doen de geest van het leven op twee wielen en het gevoel van avontuur dat in ons allemaal schuilt.



Ook leverbaar in verlaagde versie en in 35kw uitvoering



* De prijs van de motor is een ALL-IN prijs dus inclusief €500,- rijklaar maken, €59.05 kentekenleges en 5 jaar fabrieksgarantie.

*Proefrijden meestal mogelijk, bel 0162-427617 voor een afspraak.

* van Meel Motoren is makkelijk bereikbaar en direct aan de snelweg A59 gelegen. Wij zijn Yamaha exclusief dealer maar u kunt natuurlijk voor nagenoeg elk merk bij ons terecht voor u aanschaf, inruil of uw onderhoud. Uw motor is in onze professionele werkplaats in goede handen en zoekt u een nieuwe outfit is de slagingskans groot in onze REV`IT super XL STORE. Kortom genoeg redenen om onze showroom eens te bezoeken en kennis te maken met ons enthousiaste Team, al is het alleen maar voor lekkere koffie !




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Van Meel Motoren
Brieltjenspolder 26
Made
Plan de route
0162-427617
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: VICTORY in 2009 - In 2009 bied Victory een 10th Anniversary Victory Vision aan. Met een Antares Red and Black kleurstelling die refereert aan hun eerste motorfiets, de V92C, is de limited edition Vision voorzien van een achteruitversnelling en een keur aan luxe touring voorzieningen zoals verwarmde handgrepen en zadels. Slechts 100 werden er van gemaakt die allemaal binnen zeven minuten werden verkocht in een online aankoopoorlog. Victory komt ook met het aanbieden van verschillende modellen in Low-versies, met zithoogtes en bediening die beter geschikt zijn voor kleinere rijders waaronder de vrouwelijke klanten. Het bedrijf viert haar titel als de producenten van The New American Motorcycle in 2009 met het produceren van de 50.000ste motorfiets.
© 2000 - 2026 Motoroccasion