Nieuwsbrief:

YAMAHA  TRACER 7 Y-AMT - 2025

Bouwjaar:
2025
Kleur:
MIDNIGHT BLACK
Vermogen:
Teller:
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - tracer-7-y-amt
yamaha - tracer-7-y-amt
yamaha - tracer-7-y-amt
yamaha - tracer-7-y-amt
yamaha - tracer-7-y-amt
yamaha - tracer-7-y-amt
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Garantie: You Warranty (3+2)
EU verantwoordelijke: Yamaha Motor Europe N.V. Koolhovenlaan 101 1119 NC Schiphol-Rijk, NL +31 20 2061538 https://www.yamaha-motor.eu/ [email protected]

Yamaha Tracer 7 Y-AMT uit 2026

een moderne sport-tourmachine die kracht en comfort perfect in balans brengt. De soepele 690cc CP2-tweecilinder reageert direct op elke draai aan het gas, terwijl de automatische Y-AMT-transmissie het schakelen volledig uit handen neemt.

Wendbaar in het stadsverkeer, stabiel en ontspannen op lange ritten: de Tracer 7 voelt zich overal thuis.

Met zijn scherpe lijnen, heldere LED-verlichting en overzichtelijk TFT-display deze tracer helemaal compleet.

* De prijs van de motor is een ALL-IN prijs dus inclusief €500,- rijklaar maken, €59.05 kentekenleges en 5 jaar fabrieksgarantie.
*Proefrijden meestal mogelijk, bel 0162-427617 voor een afspraak.
* van Meel Motoren is makkelijk bereikbaar en direct aan de snelweg A59 gelegen. Wij zijn Yamaha exclusief dealer maar u kunt natuurlijk voor nagenoeg elk merk bij ons terecht voor u aanschaf, inruil of uw onderhoud. Uw motor is in onze professionele werkplaats in goede handen en zoekt u een nieuwe outfit is de slagingskans groot in onze REV`IT super XL STORE. Kortom genoeg redenen om onze showroom eens te bezoeken en kennis te maken met ons enthousiaste Team, al is het alleen maar voor lekkere koffie !




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Van Meel Motoren
Brieltjenspolder 26
Made
Plan de route
0162-427617
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: MOTO GUZZI in 1955 - In 1949 worden de eerste WKs gehouden en in de tijd dat Moto Guzzi deelnam slaagde het bedrijf erin om enthousiastelingen te blijven verbazen door het creƫren van een reeks van innovatieve en constant succesvolle ontwerpen en machines in successie. Naast Carlo Guzzi omvatte het raceteam hoog opgeleide werktuigkundigen zoals Umberto Todero en Enrico Cantoni die samenwerkten met een ontwerper genaamd Giulio Cesare Carcano. Na het komen werken bij Moto Guzzi in 1936 was hij verantwoordelijk voor het creƫren van een sensationele Guzzi 500 Eight Cilinder, door velen aangezien als de buitengewoonste machine met twee wielen aller tijden. Met zijn 90 graden V-motor, zijn achtcilinder met de extreemste capaciteit ooit, toonde men het uitzonderlijke technische niveau van de Mandello ontwerpafdeling aan. In 1955, tijdens zijn eerste officiƫle uitje, reed het bij wijze van proef de Grand Prix van Belgiƫ en gaf de Eight Cilinder een glimp van zijn buitengewone potentieel. Het jaar daarop ging de handrem eraf en met zijn 72 PK en 275 km/h ging men officieel op jacht naar de eerste triomfen. In 1957 verhinderde een overeenkomst onder Italiaanse producenten en de terugtrekking van Moto Guzzi uit de racerij een verdere ontwikkeling van deze spectaculaire machine.
© 2000 - 2026 Motoroccasion