Nieuwsbrief:

YAMAHA  XJ 900 S DIVERSION - 2002

Bouwjaar:
2002
Kleur:
Grijs
Vermogen:
66 kW
Teller:
52.024 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
yamaha - xj-900-s-diversion
yamaha - xj-900-s-diversion
yamaha - xj-900-s-diversion
yamaha - xj-900-s-diversion
yamaha - xj-900-s-diversion
yamaha - xj-900-s-diversion
yamaha - xj-900-s-diversion
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Bouwjaar 2002
Kilometer 52024
Blok 900cc

Leuke goedrijdende Yamaha XJ900s Diversion. Kleur zilvergrijs. Heeft rondom wat optische gebruikssporen en hier en daar een krasje maar dat past wel bij de leeftijd. Deze 4 cilinder is geen supersport maar komt prima van zijn plek met +/-90pk. Heeft een degelijk maar tijdloos design en geeft extra comfort tijdens de rit door de kuip en windscherm. Al met al een fijne machine voor mooie ritten.

Prijs € 1300,-

Dit is een in cosignatie verkoop en wordt verkocht zonder garantie. 

 

  • Nieuwsgierig?  Kom dan langs in de shop! Wij zijn vaak aanwezig maar niet altijd. Graag contact opnemen voor een afspraak. 

    Overschrijven op ieder gewenst moment mogelijk, RDW erkend. Ook voor motor onderdelen of reparaties ben je welkom. Wij kunnen eventueel in overleg inruilen of opkopen. 

    Betalingen zijn mogelijk via internetbankieren. Vergeet niet om je daglimiet ruim van te voren te verhogen. 

    Mars Motoren
    Varsseveldseweg 87a
    7002 LJ Doetinchem

    T 0641721078
    E [email protected]
    W Marsmotoren.nl

    Kvk 71278443






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Mars Motoren
Varsseveldseweg 87A
Doetinchem
Plan de route
06-41721078
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HARLEY-DAVIDSON in 2009 - Harley-Davidson maakt bekend dat het stopt met de productie van Buell motorfietsen en besluit MV Agusta te verkopen. Harley-Davidson kondigt uitbreiding in India. Het modeljaar 2009 brengt opnieuw een in productie vervaardigde driewieler met de naam FLHTCUTG Tri Glide Ultra Classic. Ook nieuw is de op geschiedenis geïnspireerde Cross Bones, een af-fabriek bobber.
© 2000 - 2026 Motoroccasion