YAMAHA XSR 700 - 2026
- YAMAHA XSR 700
- Prijs: € 8.240,-
- Deze motor financieren? Bereken uw maandbedrag
- Bouwjaar: 2026
- Teller: 4.600 km
- Kleur: .
- Rijbewijs: A
- Vermogen: 54 kW
- Cylinder inhoud: 689 cc
- Brandstof: Benzine
- Garantie: Ja
-
Verzekeren:
Premie vanaf Bereken hier uw maandbedragOf vraag een vrijblijvende offerte aan
Omschrijving
Referentienummer: 22072
Yamaha XSR 700.
Uitgerust met: ABS, Led achterlicht, Bobbins, Luxe Rempotdeksel, Luxe Kentekenplaat en Bagagerek.
€ 8.240,- is de rijklaarprijs: INCLUSIEF 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE en afleverbeurt.
Ervaar puur rijplezier met deze complete XSR 700! Het ABS zorgt voor veilige ritten, terwijl het LED achterlicht en de luxe details hem een unieke uitstraling geven. Met de handige bobbins is onderhoud een fluitje van een cent. Het bagagerek maakt deze veelzijdige motor perfect voor dagelijks gebruik én avontuurlijke weekendtrips, zodat u altijd alles mee kunt nemen.
= Bedrijfsinformatie =
Welkom bij Ten Kate Motoren
Aan de Rollecate 55 in Nieuwleusen, net onder de rook van Zwolle, vind je onze motorzaak met een rijke historie in de motorwereld.
Motorrijden is onze passie en die delen we maar al te graag met jou. We vinden het belangrijk om jouw wensen en behoeften goed te begrijpen, zodat we jou de motor van je dromen kunnen aanbieden. Doordat we officieel Honda-dealer zijn, tref je in onze ruime showroom altijd de nieuwste Honda-motorfietsen aan. Daarnaast ruilen we ook graag motoren in, waardoor we ook een groot aanbod occasions hebben staan van diverse merken. Dankzij onze vijf-sterren Bovag-status, leveren we je nieuwe motor af via de geldende Bovag-norm en profiteer je van Bovag-garantie.
Verder hebben we in onze motorzaak een eigen onderdelenmagazijn en werkplaats. Hier voeren onze ervaren monteurs talloze onderhoudsbeurten en reparaties uit. Dit uiteraard met de grootst mogelijke zorg. Bovendien hebben we op de eerste verdieping een ruime kledingafdeling van ruim 1250m2 waar grote merken als Alpinestars en Dainese goed vertegenwoordigd zijn.
Aan de achterkant van ons pand vind je de tuning- en raceafdeling. Ons raceteam heeft door de jaren heen in totaal twaalf wereldtitels in de World Superbike en World Supersport behaald. Dus ook voor al je vragen op het gebied van racing of tuning, ben je bij Ten Kate Motoren aan het juiste adres.
Tot ziens in Nieuwleusen!
Techniek
| Kleur | . |
| Modeljaar | 2026 |
| Cilinders | 2 |
| Compressieverhouding | 11.5:1 |
| Brandstoftoevoer | Brandstofinjectie |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | Constant mesh, 6 versnellingen |
| Transmissie | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Frame | Diamantvormig |
| Voorvork | Telescopische voorvork, veerweg 130 mm |
| Achtervering | Achterbrug, (Link type veersysteem), veerweg 130 mm |
| Voorremmen | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 282 mm |
| Achterremmen | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorwiel | Pirelli Phantom 120/70 ZR 17M/C(58V) (Tubeless) |
| Achterwiel | Pirelli Phantom 180/55 ZR 17M/C(73V) (Tubeless) |
| Wielbasis | 1405 mm |
| Zithoogte | 835 mm |
| Lengte | 208 mm |
| Vermogen | 54 kW |
| Maximaal koppel | 68 Nm |
| Boring x slag | 80 mm x 68.6 mm |
| Motor omschrijving | 2-cilinder, Vloeistofgekoeld, 4-takt, dubbel bovenliggende nokkenas |
| Minimale zithoogte | 835 mm |
| Maximale zithoogte | 835 mm |
| Motortype | Verbrandingsmotor |
| Kleppen per cilinder | 4 |
| Ontsteking | TCI |
| Breedte | 82 mm |
| Hoogte | 1130 mm |
| ABS | Ja |
| Rijklaar gewicht | 190 kg |
Financieren
-
Lage rente Meerdere aanbieders en de laagste rente
-
Wel zo eerlijk Geen afsluit- of administratiekosten
-
Sneller klaar Altijd boetevrij extra aflossen
-
Meteen op weg Je bent direct eigenaar van de motor
Verzekeren
Bedrijf
Welkom bij Ten Kate Motoren
Aan de Rollecate 55 in Nieuwleusen, net onder de rook van Zwolle, vind je onze motorzaak met rijke historie in de motorwereld. Motorrijden is onze passie en die delen we maar al te graag met jou. We vinden het belangrijk om jouw wensen en behoeften goed te begrijpen, zodat we jou de motor van je dromen kunnen aanbieden. Doordat we officieel Honda-dealer zijn, tref je in onze ruime showroom altijd de nieuwste Honda-motorfietsen aan. Daarnaast ruilen we ook graag motoren in, waardoor we ook een groot aanbod occasions hebben staan van diverse merken.
Verder hebben we in onze motorzaak een eigen onderdelenmagazijn en werkplaats. Hier voeren onze ervaren monteurs talloze onderhoudsbeurten en reparaties uit. Dit uiteraard met de grootst mogelijke zorg. Bovendien hebben we op de eerste verdieping een ruime kledingafdeling van maar liefst 1200m2 waar grote merken als Alpinestars en Dainese goed vertegenwoordigd zijn.
Aan de achterkant van ons pand vind je de tuning- en raceafdeling. Ons raceteam heeft door de jaren heen in totaal twaalf wereldtitels in de World Superbike en World Supersport. Dus ook voor al je vragen op het gebied van racing of tuning, ben je bij Ten Kate Motoren aan het juiste adres.
Tot ziens in Nieuwleusen!