Nieuwsbrief:

YAMAHA  YZF R6 - 2002

Bouwjaar:
2002
Kleur:
Blauw
Vermogen:
35 kW
Teller:
28.000 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
yamaha - yzf-r6
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Bij deze in verkoop, een prachtige Yamaha R6 RJ05 in blauwe kleurstelling. De motor is vermoedelijk wel gespoten, dit is niet de orginele Yamaha Blauw, maar ondanks dat is dit wel een prachtige diepe blauw. De motor heeft op het moment 28000 op de teller. En is door ons voorzien van het volgende:
- Nieuwe NGK Iridium bougies
- Nieuwe OEM luchtfilter
- Nieuwe Olie filter (K&N)
- Nieuwe motorolie
- Nieuwe ROSSO's II voor- en achterband

Daarbij zijn alle andere slijtage onderdelen nagelopen / gecontroleerd, ook die zijn zo goed als nieuw.

Verder is de motor op het volgende na vrij orgineel:
- LED Knipperlichten voor
- LED knipperlichter achter
- Verkort kentekenplaathouder
- Stalenremleidingen
 

  • De motor staat op 35kw papieren, dezelfde verzekeringskosten als een a2-categorie!
     
  • Deze motor wordt standaard geleverd met drie maanden garantie!
     

  • Levering is mogelijk door heel Nederland en Belgie.
     

  • Een bezichtiging en proefrit is mogelijk in Susteren, neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact op via een bericht op marktplaats of WhatsApp ons op 0615452108 of voor nummers uit het buitenland +31 615452108
     
  • Disclaimer:

    Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.





Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
BikerFun
Rafaelweg 23
Susteren
Plan de route
06-15452108
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: BMW in 1936 - In 1936 volgde de 300cc-R 3, waarvan echter maar één serie gemaakt werd. De machine miste de voordelen van de R 2 (belasting- en rijbewijsvrij) en het vermogen van de R 4.
© 2000 - 2026 Motoroccasion