KAWASAKI in 2013 De Ninja300 wordt van alle kanten bejubeld vanwege zijn rijeigenschappen, technologie en sportieve looks. De benjamin uit Kawasakis populaire Ninja reeks is the one to beat in zijn klasse. Voor 2014 introduceert Kawasaki een nieuwe Special Edition van de Ninja300.
Deze Special Edition is gebaseerd op de huidige watergekoelde hoog-toerige tweecilinder Ninja 300 en heeft onder andere een slipperclutch en ABS. De Ninja 300 Special Edition onderscheidt zich verder door zijn kleurstelling en design gebaseerd op de Ninjas die het WK Superbike en de WK Supersport domineren. De Ninja 300 Special Edition heeft de ellipsvormige styling van de machines van WSBK sterren Tom Sykes en Loris Baz. De eerste Ninja 300 Special Editions worden eind 2013 in de Showrooms verwacht.
Voor veel rijders of het nu om opstappers of om her-opstappers gaat- is de Ninja 300 de uitverkoren machine geworden. Kawasaki is er dan ook van overtuigd dat het feit dat deze machine een sterke visuele gelijkenis vertoont met de Ninja ZX-10R uit het WK Superbike een grote toegevoegde waarde zal blijken te zijn.
Lees meer