BMW F 800 R - 2014

Omschrijving

Nog een zeer nette F 800 R met de gehele onderhoudshistorie.


Motor is voorzien van een originele topkoffer van BMW maar ook zitten er afneembare sofbags van BMW op die in grote zijn te verstellen. 


Ook nog voorzien van een onderkuip.


Super fijn rijdende en betrouwbare motorfiets deze BMW met het Rotax motorblok.


Staat klaar voor een proefrit en of bezichtiging.


De koffie staat klaar.


 

Techniek

Kleur Racing Blue
Modeljaar 2014
Cilinders 2
Compressieverhouding 12,0 : 1
Brandstoftoevoer electronische inspuiting
Koppeling meervoudige natte plaatkoppeling, mechanisch bediend
Versnellingsbak klauwengeschakelde 6-versnellingsbak, in motorblok geïntegreerd
Transmissie rondlopende O-ringketting met schokdemping in de achterwielnaaf
Starter electrisch
Tankinhoud 16
Frame aluminium brugframe, meedragende motor
Voorvork telescoopvork, veerpootdiameter 43 mm. Veeruitslag 125 mm.
Achtervering enkelzijdige aluminium swingarm, achteras met excenter instelbaar, centraal geplaatst veerbeen, veervoorspanning en uitgaande demping traploos instelbaar. Veeruitslag 125 mm.
Voorremmen Zwevende dubbele schijven 320 mm diameter
Achterremmen vaste enkele remschijf 265 mm diameter
Voorwiel 120/70 ZR 17
Achterwiel 180/55 ZR 17
Wielbasis 1520 mm
Zithoogte 800 mm
Drooggewicht 177 kg
Lengte 2145 mm
Vermogen 64 kW
Maximaal koppel 86 Nm
Boring x slag 82 mm x 75 mm
Motor omschrijving vloeistof gekoelde 2-cilinder 4-takt
Minimale zithoogte 800 mm
Maximale zithoogte 800 mm
Motortype Verbrandingsmotor
Kleppen per cilinder 4
Ontsteking digitaal motormanagement BMS-KP met dubbele ontsteking
Breedte 905 mm
Hoogte 1160 mm
ABS Nee
Rijklaar gewicht 199 kg
Disclaimer: Alle technische specificaties, afmetingen, gewichten, ontwerpen en afbeeldingen zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, maar zijn onder voorbehoud van wijzigingen, typefouten en technische afwijkingen. Getoonde afbeeldingen en gegevens kunnen afwijken van de werkelijkheid. Aan de verstrekte informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Financieren

NU Motorrijden is motorrijden met vrijheid
Dit is 'm, de motor van je dromen. De zoektocht eindigt hier. Het betaalgemak van NUMotorrijden helpt je op een verantwoorde wijze op je motor, dus geen verrassingen achteraf! Met een laag vast maandbedrag weet je precies waar je aan toe bent. Je droommotor NU kopen? Doe dan direct een vrijblijvende aanvraag.
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Lage rente Meerdere aanbieders en de laagste rente
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Wel zo eerlijk Geen afsluit- of administratiekosten
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Sneller klaar Altijd boetevrij extra aflossen
  • Checkmark NU Motorrijden Checkmark NU Motorrijden Meteen op weg Je bent direct eigenaar van de motor
Deze motor financieren? Bereken uw maandbedrag leasen vanaf v.a. 130 p/m
Vraag in 4 stappen jouw financiering aan. Geheel vrijblijvend!

Verzekeren

Standaard 1 maand gratis verzekerd
Kies voor een motorverzekering met de beste voorwaarden!
U heeft uw motor gevonden, de tweewieler van uw dromen. Nu alleen nog een goede verzekering die perfect matcht bij uw situatie. Met de motorverzekering van Zelfverzekerd Motorrijden bent u verzekerd van de scherpste premie en uitstekende voorwaarden zodat u precies weet waar u aan toe bent… Wat er ook gebeurt!
Uw motor verzekerd tegen een uitstekende premie. Direct duidelijkheid wanneer er een schade is. Snel en gemakkelijk geregeld.
Deze motor wordt geleverd met een voorlopige dekking. Je bent standaard één maand vrijblijvend gratis verzekerd bij Zelfverzekerd Motorrijden.

Bedrijf

Contactgegevens

Koeman Motoren

Handelsweg 15
Huizen
035-5254276
Pand van Koeman Motoren

Na bijna 20 jaar ervaring op te hebben gedaan in de motoren is Tom Versteeg in 2013 eigenaar geworden van Koeman Motoren.                                                                                        

Al bijna veertig jaar is op de Handelsweg in Huizen een motorzaak te vinden.


Samen met de monteurs Victor rijdend op een Moto Guzzi Breva 1200 en Honda Monkey en Wil rijdend op een Yamaha Tracer 700  staan we 5 dagen in de week voor u klaar.


Naast onze aanbod aan gebruikte motoren van  Moto Guzzi , bestaat ons verdere aanbod uit Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Ducati, Triumph en BMW, maar ook voor een ander merk kunt u hier terecht. Verder kunnen wij deze merken ook nieuwe leveren, en onderhoud aan geven met behoud van de fabrieksgarantie. Verder kunt u bij ons ook terecht voor onderhoud er reparatie aan bovenstaande merken. Ook zaterdag is de werkplaats open voor klein onderhoud en het vervangen van banden. Ook hebben wij een bus ingericht voor het vervoeren van motorfietsen voor onze haal en brengservice.


Onze belangrijkste voordelen:


• Service & garantie

• Kwaliteit

• Winterstalling

•  Haal en brengservice

. persoonlijk advies


Koeman Motoren is gevestigd in het Gooi


U kunt bij ons terecht voor:


◾In- en verkoop van motoren zowel nieuw als gebruikt

◾Onderhoud en reparatie van uw motorfiets

Financieren en verzekeren van motoren

Motorbanden, onderdelen en accessoires

Schade taxatie en herstel van motorfietsen

Stuur ons een bericht

Uw reactie en/of vraag:
Uw contactgegevens:
Wij sturen u een bevestiging per e-mail Hoe gaan wij met uw privacy om?
Top ▲