De Cheetah E-XE880 is een enduro-machine beschikbaar voor de Nederlandse markt met straattoelating.
Met 108 kilo en 50 pk kan deze de competitie met de traditionele enduro en crossmotoren aan. De range is meer dan genoeg om de hobby-rijder een dag te voorzien van plezier op de zandpaden.
Opties en Accessoires: De motor is voorzien van twee handremmen. Volledig instelbare vering, bluetooth connectiviteit en fabrieksgarantie.
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
De onderneming is ontstaan uit een decennialange liefde voor motorrijden, motorfiets techniek, en een fascinatie voor nieuwe technologie
Als er iets is wat wij begrijpen, dan is dat de passie voor motorrijden. Ook als pragmatische forens snappen we wat je bezig houdt, al jarenlang is de motor ook ons primaire vervoer.
Met decennia hands-on ervaring in de motorfietswereld en -techniek, denken we bij te kunnen dragen aan de acceptatie en omarming van alternatieven voor de bestaande brandstof motoren.
Hoe? Door zeker te stellen dat we ook in de toekomst net zo gepassioneerd het motorrijden kunnen beleven! Daarom focussen we ons ook volledig op de toekomstbestendige technologieën.
Vanuit onze werkplaats in Wijster leveren we de service die bij de Energica hoort, maar ook het reguliere onderhoud aan de motor kunt u bij ons laten uitvoeren. Of het nu om nieuwe banden of het afstellen van de ketting gaat, in Wijster kunt u terecht.