Nieuwsbrief:

APRILIA  SL 750 SHIVER - 2010

Bouwjaar:
2010
Kleur:
Rood
Vermogen:
70 kW
Teller:
17.529 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
MotorGarantie ja
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Direct beschikbaar: Aprilia Shiver 750 uit 2010 met 17529km op de klok.

Kopieer de volgende link en plak deze in uw browser om het filmpje te bekijken: volgt z.s.m. zodra de motor gepoetst is.
Prima bandenset met veel profiel.
Goede kettingset.
Origineel NL verkochte motorfiets.

Indien gewenst krijgt u (na acceptatie verzekeraar) per direct de eerste dagen gratis voorlopige dekking met een allriskverzekering, binnen die dagen kunt u een dekking naar keuze afsluiten en krijgt u een maand premie gratis.

Interesse in deze motor?
Neem dan contact op via een marktplaats bericht of email naar info@eengoeiemotor.nl of whatsapp & telefonisch op 0683823095.

U kunt de motor bij goede verlichting bekijken en bij serieuze interesse een proefrit maken.
Wanneer u overweegt om tot aanschaf over te gaan is het verstandig ruim van tevoren uw bankapp overschrijf dag limiet in te stellen zodat u terplekke het bedrag kunt overmaken (de meeste banken hebben 4 uur wachttijd), denk er ook aan dat de meeste banken het overschrijven van spaar naar betaalrekening meetellen in het dag limiet.
Denk ook aan het meenemen van uw rijbewijs en uw e.dentifier / raboscanner etc.
Indien contant betalen uw voorkeur heeft is dat uiteraard ook mogelijk (tot het wettelijk maximum),  financieren kan via onze website geregeld worden bij numotorrijden.
Wij kunnen de motor direct kosteloos op uw naam overschrijven.
We werken uitsluitend op afspraak, dagelijks tussen 7.00 en 21.00.

Merk: Aprilia
Model: SL 750 Shiver
Bouwjaar: 2010
Type Motor: vloeistofgekoelde tweecilinder in V viertakt
Distributie: dubbele bovenliggende tandwiel aangedreven nokassen, 4 kleppen / cilinder
Cilinderinhoud: 749,9 cc
Boring x slag: 92x56,4 mm
Compressieverhouding: 11:1
Max. Vermogen: 70 kW 95 pk / 9000 opm
Max. Koppel: 81 Nm / 7000 opm
Brandstofvoorziening: injectie
Primaire transmissie: d.m.v. ketting
Primaire overbrengingsverhouding: 1,75
Koppeling: hydraulisch bediende natte meervoudige platenkoppeling
Versnellingsbak: zesbak
Overbrengingsverhoudingen I: 2,57
Overbrengingsverhoudingen II: 1,88
Overbrengingsverhoudingen III: 1,5
Overbrengingsverhoudingen IV: 1,27
Overbrengingsverhoudingen V: 0,88
Overbrengingsverhoudingen VI: 0,96
Secundaire transmissie: ketting
Secundaire overbrengingsverhouding: 2,75
Lengte: 2265 mm
Breedte: 800 mm
Hoogte: 1135 mm
Zithoogte: 800 mm
Wielbasis: 1440 mm
Balhoofdshoek: 25,7°
Naloop: 109 mm
Drooggewicht: 189 kg
Tankinhoud: 15 l
Frame: buizenframe
Voorvering: Showa 43 mm UPSD niet regelbaar met 120 mm veerweg
Achtervering: aluminium dubbelzijdige achterbrug qua veervoorspanning en uitgaande demping regelbare Sachs monoshock met 130 mm veerweg
Remmen voor: hydraulisch bediende dubbele 320 mm schijf met vierzuigerremklauwen
Remmen achter: hydraulisch bediende enkele 245 mm schijf met vierzuigerremklauwen
Wielen: lichtmetalen gesmeede velgen
Voorband: 120/70-17
Achterband: 180/55-17

Ons bedrijf is RDW erkend. We zijn ingeschreven bij de kamer van koophandel onder nummer 75929171. Bij de belastingdienst zijn we bekend onder nummer NL002986338B82. Op onze website http://www.eengoeiemotor.nl  kunt u onze verkoopvoorwaarden en privacyverklaring vinden. Niet elke klant stelt dezelfde wensen aan een motorfiets daarom is het verstandig voorafgaand aan de koop, te onderzoeken of de geadverteerde motorfiets aan uw wensen en eisen voldoet. De weergegeven tellerstand is de tellerstand die we aflezen op de teller, deze voeren we ook in bij de RDW zowel bij inkoop als verkoop, indien de ingevoerde tellerstand lager is dan de laatst ingevoerde dan krijgen we een melding van de RDW en zullen dit hier vermelden in onze advertentie. We kunnen niet garanderen dat de tellerstand juist is maar als ons bekend is dat de tellerstand in werkelijkheid hoger is dan de afgelezen stand dan zullen we dit hier vermelden in onze advertentie. (Denk bijvoorbeeld aan een vervangen defecte teller door een gebruikte of nieuwe teller of welke andere reden dan ook).  Wij kunnen niet uitsluiten dat de motorfiets op enig moment of langere periode is ingezet als lesmotor, circuitmotor, stuntmotor, leasemotor, huurmotor, demomotor of een andere categorie motor en/of 1 of meerdere keren schade heeft gehad. Indien ons bekend zullen we dat hier vermelden in onze advertentie. Wij kunnen niet garanderen dat het motorvermogen wat geregistreerd staat bij de RDW op kenteken overeenkomt met het daadwerkelijke motorvermogen. Wij kunnen niet uitsluiten dat het motorblok is verwisseld voor een ander, om welke reden dan ook. We kunnen niet garanderen dat alle af fabriek geleverde opties nog aanwezig zijn. In verband met de algemene verordening gegevensbescherming (AVG wet) mogen wij u geen mededelingen doen over vorige eigenaren. Indien er garantie is afgesproken zal dit op uw aankoopfactuur vermeld worden, eventuele uitsluitingen ook. We hebben alle moeite genomen om de informatie op de verkoperspagina’s zo juist en actueel mogelijk weer te geven. Helaas zijn fouten nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op de door ons weergegeven informatie maar controleer voor de aankoop alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.


??.x0xc
 




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Een Goeie Motor
De Visserlaan 88
Nunspeet
Plan de route
06-83823095
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 2012 - Op 18 april 2012 werd bekendgemaakt dat de autofabrikant Audi het merk Ducati voor 860 miljoen Euro had overgenomen. De bedrijfsschuld van Ducati bedroeg toen 200 miljoen Euro.
© 2000 - 2026 Motoroccasion