Aandrijving
Brandstofsoort: Elektrisch
Actieradius: 130 km
Transmissie
Transmissie: Handgeschakeld
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 120 km/u
Accu
Accu: 8 kWh
Aantal fasen acculader: 3
Accu laadvermogen: 6.9 kW
Accu laadtijd: 1 uur en 5 minuten
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 6,5 kWh/100km
Productveiligheid
Fabrikant: BMW Motorrad . . ., NL
[email protected]Zelfs de grootste petrolhead krijgt een glimlach op zijn gezicht na een rondje op deze elektrische BMW.
Soepele acceleratie, fluisterstil, heerlijk wendbaar en een fenomenale zithouding.
En ook gelijk de leukste manier om de overcapaciteit van je zonnepanelen te benutten.
Een overcomplete en bijzonder nette BMW CE 04, voor een uiterst scherpe prijs!
De prijs is rijklaar, inclusief 6 maanden garantie.
Ofwel; je kan voorlopig zorgeloos op pad!
Je kijkt uit op een groot en multifunctioneel TFT scherm. Koppel deze aan je BMW Ride app, en je kan op dit grote scherm ook navigeren.
De handvatverwarming voorkomt koude vingers en je zit perfect uit de wind door de handkappen en het grotere windscherm.
Laat die reis maar beginnen; een actieradius van 130 km volgens de WMTC en BMW.
Trek hier wat van af voor variabelen als rijstijl, soort reis en weersomstandigheden, en 100 km actieradius is prima haalbaar in de praktijk.
De optionele snellader is aanwezig, waardoor hij met 3-fasen kan laden.
In de praktijk betekent dit dat je er 65 minuten over doet om hem van 0% naar 80% te laden.
Beschik je (thuis) niet over een 3-fasen lader / wallbox
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Motorrijders blij maken met mooie motoren. Dat is wat ik het liefste doe. Graag help ik je in jouw zoektocht naar die éne perfecte motor. Ik zie je graag in onze showroom.
Naast het aanbod van motoren vind je hier ook een prachtige collectie klassieke auto’s en motoren. Is je interesse gewekt? Of ben je toevallig in de buurt? Stap gerust binnen! Voor een goede kop koffie maken wij graag tijd!
Wij zijn veel onderweg om de mooiste motoren te vinden en daarom niet altijd aanwezig. Wil je zeker zijn dat je niet voor een dichte showroomdeur staat, dan is het maken van een afspraak altijd verstandig.