Nieuwsbrief:

BMW  F 900 XR - 2024

Bouwjaar:
2024
Kleur:
Blackstorm metallic
Vermogen:
35 kW
Teller:
9.014 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
bmw - f-900-xr
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

BMW F900XR A2 TRIPLE BLACK
04-03-2024 | 9.014 km

Zeer complete en in absolute nieuwstaat verkerende BMW F900XR Triple Black in de exclusieve Blackstorm Metallic uitvoering. Deze strakke sport-tourer combineert de krachtige 895 cc tweecilinder met een doordringende all-black uitstraling en een indrukwekkende uitrustingslijst – een echte blikvanger die overal de aandacht trekt. Met slechts 9.014 km en in onberispelijke nieuwstaat is dit een buitengewone kans.

De motor staat momenteel ingesteld op 35 kW en is daarmee direct geschikt voor rijders met een A2-rijbewijs. Via een eenvoudige software-update bij een officiële BMW-dealer kan de motor worden teruggezet naar het volle vermogen van 70 kW, inclusief bijbehorende kentekenwijziging – ideaal voor de A2-rijder die al vooruitdenkt. Daarnaast is de motor voorzien van een MIVV uitlaatdemper met E-keur en DB Killer, wat zorgt voor een sportieve sound én volledig legaal gebruik.

De F900XR Triple Black is uitgerust met maar liefst vier grote BMW-pakketten (Comfort, Dynamic, Touring en Aktief) én een uitgebreide lijst losse opties, waardoor hij tot in de puntjes is voorbereid voor zowel sportieve ritten als lange toertochten. ESA Dynamic, Rijmodi Pro, ABS Pro, DTC, MSR en de Schakelassistent Pro zorgen voor maximale controle en rijplezier in alle omstandigheden.

Opties & uitrusting:

  • ABS Pro
  • LED koplamp Adaptive
  • DTC Dynamic Traction Control
  • M Endurance ketting
  • MSR Motorslip Moment Regeling
  • ESA Dynamic
  • Keyless Ride
  • LED dagrijverlichting
  • Schakelassistent Pro
  • Rijmodi Pro
  • Comfort pakket
  • Dynamic pakket
  • Touring pakket
  • Aktief pakket
  • Navigatie voorbereiding
  • Handvatverwarming
  • RDC Bandenspanningscontrole
  • Cruisecontrol
  • Handkappen
  • Middenbok
  • Kofferdragers
  • Motorspoiler
  • MIVV uitlaatdemper met E-keur (incl. DB Killer)

Met zijn doordringende Blackstorm Metallic Triple Black look, vier-pakketten uitrusting, sportieve MIVV uitlaat en de unieke flexibiliteit van A2 naar vol vermogen is dit een absolute topper voor zowel de A2-rijder als de rijder met een volledig rijbewijs die een complete en exclusieve sport-tourer zoekt – in onberispelijke nieuwstaat.

Je bent van harte welkom om deze BMW F900XR A2 Triple Black bij ons te komen bekijken. De koffie of thee staat klaar en uiteraard is een proefrit mogelijk. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.

  • .
    MOTOR ARENA
    Dubloen 14
    5751 PX Deurne
    Tel: 0493-750331
    Whatsapp: 06-20351867

    (Telefonisch bereikbaar van Ma t/m VR van 9:00u t/m 21:00u en Zaterdag van 10:00u t/m 17:00u)

    Openingstijden:

    Maandag: OP AFSPRAAK
    Dinsdag: OP AFSPRAAK
    Woensdag: OP AFSPRAAK
    Donderdag: 09:00u t/m 18:00u
    Vrijdag: 09:00u t/m 18:00u
    Zaterdag: 10:00u t/m 17:00u

    Buiten de aangegeven openingstijden is een afspraak maken mogelijk.

    Disclaimer:
    De informatie in deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of tussentijdse wijzigingen. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Wij adviseren geïnteresseerden altijd om zelf de gegevens te verifiëren en bij twijfel contact met ons op te nemen.


    .


  • INRUIL:
    Inruil van een MOTOR en/of AUTO is mogelijk. Voor een indicatie mag u altijd even bellen, mailen of een whatsapp sturen.

    GARANTIE:
    Op alle nieuwe motoren wordt tenminste 2 jaar fabrieksgarantie gegeven. Dus op gebruikte motoren jonger dan 24 maanden zit nog de resterende fabrieksgarantie.

    Op alle motoren ouder dan 2 jaar wordt 3 maanden GARANTIE gegeven zonder meerprijs (garantievoorwaarden staan op onze website)

    Uitbreiden van garantie t/m 12 maanden is in bijna alle gevallen mogelijk in de vorm van Premium Garantie Pakketten (zie onze website)
     

    FINANCIERING, GEEN PROBLEEM !!
    Wij regelen dit via Numotorrijden.nl. Vaak kun je boetevrij aflossen, is geen aanbetaling nodig en kijken we gewoon wat het beste bij jou past.

    Heb je vragen of wil je weten wat er mogelijk is? Stuur gerust even een berichtje of bel ons even – helemaal vrijblijvend.


    .

Opties en Accessoires:
ABS Pro, AKTIVE PAKKET, COMFORT PAKKET, Connectivity TFT, Cruisecontrol, DTC Dynamic Traction Control, DYNAMIC PAKKET, ESA Dynamic (elektrisch verstelbare vering/demping), Handkappen, Handvat verwarming, In hoogte verstelbare ruit, Inteligente noodoproep, Keyless Ride, Kofferdragers, LED Achterlicht, LED Adaptive koplamp, LED Dagrijverlichting, LED Knipperlichten, M Endurance ketting, Middenbok, MSR, Navigatie voorbereiding, RDC Bandenspanningscontrole, Rijmodi Pro, Schakelassistent Pro, TOURING PAKKET, MIVV Uitlaatdemper (E Keur),




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Motor Arena
Dubloen 14
Deurne
Plan de route
0493-750331
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Poker run" betekent: Combinatie van het bekende kaartspel en een estafetterit voor motorrijders. Bij het passeren van controleposten krijgen de deelnemers een speelkaart uitgereikt. Zo worden de kaarten gedeeld. Op het moment dat de rit is voltooid worden de kaarten op tafel gelegd. Pas dan blijkt wie de winnende hand heeft.
© 2000 - 2026 Motoroccasion