Modeljaar: 2019
Garantie: div. opties mogelijk
Deze BMW G310 GS is nu te bezichtigen bij Moto Hippo. Geschikt voor het A2 motorrijbewijs.
Leuke motor om mee te beginnen met het A2 motorrijbewijs op zaak. Onze BMW G310 GS is voorzien van Akrapovic uitlaatdemper voor een lekkere sound.
Sinds 1957 staat Moto Hippo voor kwaliteit, betrouwbaarheid en pure motorpassie.
Als officieel dealer van Yamaha, Ducati en Moto Morini ben je bij ons aan het juiste adres voor zowel nieuwe motoren als zorgvuldig geselecteerde occasions. Elke gebruikte motor wordt met uiterste zorg gekozen én gecontroleerd, zodat jij verzekerd bent van een motor in topconditie.
Jouw nieuwe occasion kan bovendien worden geleverd met diverse garantiepakketten — vraag ons gerust naar de mogelijkheden. Ook inruil van je huidige motor is uiteraard mogelijk. En naast onze occasions hebben we altijd meer dan 50 nieuwe motoren op voorraad.
Naast deze BMW G310 GS profiteer je bij Moto Hippo ook van:
-
Een grote collectie motorkleding, helmen en accessoires
- Professioneel onderhoud en reparatie in een modern uitgeruste werkplaats, uitgevoerd door vakbekwame monteurs
-
Motorverhuur van recente modellen — ideaal voor een weekendje sturen of een langere trip
- Flexibele financieringsopties om jouw droommotor werkelijkheid te maken
-
Scherpe verzekeringstarieven en extra voordelen met de Moto Hippo Motorpolis
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
| Dealerschappen: DUCATI, MOTO MORINI, YAMAHA |
Moto Hippo is officieel dealer van Ducati, Yamaha, Moto Morini en QJMotor.
Je vindt bij ons dan ook alle nieuwe modellen en gebruikte motoren van deze merken. Daarnaast hebben we een uitgebreide collectie gebruikte motoren in alle prijsklassen van andere merken als Suzuki, Honda, Kawasaki, KTM, en ook BMW. Klik hier om ons motorenaanbod te zien
Voor het onderhoud aan je motor hebben we vakkundige monteurs die allemaal de benodigde trainingen bij de importeurs gevolgd hebben en dus perfect jouw motor kunnen onderhouden.