Nieuwsbrief:

BMW  R 1200 GS - 2014

Bouwjaar:
2014
Kleur:
WIT
Vermogen:
92 kW
Teller:
49.015 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
bmw - r-1200-gs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Getoonde prijs is standaard met 12 maanden garantie, Tenaamstellingskosten, Volle tank brandstof, Verse olie en nieuw olie filter.

Getoonde prijs bij Premium Selection BMW motoren betreft dit 24 maanden garantie (t.w.v. 400,-), Tenaamstellingskosten, Volle tank brandstof, Verse olie en nieuw olie filter en een 360 graden check.


Welkom bij Motorplaza, de BMW Motorrad dealer van Noord-Nederland.

Altijd meer dan 100 motorfietsen op voorraad, nieuw en gebruikt, jong en oud.

U bent van harte welkom voor een kop koffie of een vrijblijvende proefrit.
Mocht u een proefrit willen maken, laat het ons weten via sales@motorplaza.net.

Naast BMW repareren wij in onze werkplaats oa: Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, Ducati, KTM, Triumph of ieder ander merk.

Tevens beschikt Motorplaza over de volgende kleding merken: Alpinestar, BMW Motorrad, Büse, Rukka en Scorpion.

Voor meer informatie kijk op onze website.

Motorplaza
Kieler Bocht 57
9723 JA Groningen
Tel. 050 - 547 0100


**Zet en drukfouten voorbehouden**

Opties en Accessoires:
ASC, Boordcomputer, Cruise Control, Dynamic ESA, Handkappen, Kofferhouder links/rechts, LED Knipperlichten, LED Koplamp, Middenbok, Navigatie Voorbereiding, Origineel af fabriek verlaagd, Pakket Comfort, Pakket Dynamic, Pakket Touring, RDC, Rijmodi Pro, Schakelassistent Pro, Topkoffer, Uitlaatbochten Verchroomd, Valbeugels, Windscherm Donker




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motorplaza FME
Kieler Bocht 57
Groningen
Plan de route
050 547 0100
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: AJS MATCHLESS in 1897 - Vier van de vijf Stevens broers (zonen van een smid) produceerden hun eerste motorfiets in 1897 met een eigen gemaakte motor. Na in 1910 de naam van hun motoren te hebben beschermd dachten ze dat het verstandig was een nieuwe naam voor hun motorfietsen voor te stellen. Na veel overleg hebben ze toenertijd besloten alleen initialen te gebruiken van de broer Jack die twee chrisstelijke namen had. Het nieuwe merk werd geboren genaamd A.J.S. De broers werden overgenomen door Colliers in 1931, die een groot assortiment aan machines produceerden. In 1930 had het bedrijf al 117 wereld records op haar naam staan maar had wel financiële problemen. Voor Colliers zakelijk gezien dus een goede partij. Na 1931 waren de enige echte motoren van AJS de Racing 7R’s, Porcupines en de AJS Four. De handelsnaam van Colliers & Zonen was Matchless, die van oorsprong fietsen produceerden in het eind van de 19de eeuw. De eerste motorfiets is geproduceerd in 1912 en net als AJS en andere fabrikanten werd een groot assortiment aan motorfietsen aangeboden aan het grote publiek.
© 2000 - 2026 Motoroccasion