Nieuwsbrief:

BMW  R 1200 R - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
Wit/blauw
Vermogen:
91 kW
Teller:
15.000 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
bmw - r-1200-r
bmw - r-1200-r
bmw - r-1200-r
bmw - r-1200-r
bmw - r-1200-r
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf


BMW R1200r lc 2018 €10550

-Stoere naken bike de bmw r1200r lc liquid cooled

-Bouwjaar 2018

-pas 15000km

-Voorzien van alle pakketten die destijds leverbaar waren:

Abs

Asc traction control

Esa elektrische veerinstelling

Rdc bandenspanningscontrole

Cruise control

Quickshifter

Navigatie voorbereiding bedienbaar vanaf het stuur

Diverse rijmodussen instelbaar

Handvatverwarming in twee standen instelbaar

-Recent onderhoud uitgevoerd

-Staat op goede banden

-Boekjes, historie, reservesleutel alles aanwezig

-Inruil eventueel mogelijk

PRIJS € 10550 (financiering mogelijk zie tabblad financiering)

  • Wij zijn een RDW erkend bedrijf en enkel geopend op afspraak,in de avonduren is mogelijk en vrijdag/zaterdag de gehele dag wel even van te voren bellen dit om teleurtstelling te voorkomen.

    Inruil eventueel mogelijk informeer even van te voren.

    Getoonde prijs komen geen aflever kosten of wat dan ook meer bij.

    Is de te koop aangeboden motor niet geheel naar je smaak, zou je er bijvoorbeeld valbeugels, verstralers, ander zadel of wat dan ook op willen, wij doen niet moeilijk, bij ons is alles mogelijk.

    Op de vraag "WAT IS DE UITERSTE PRIJS" of welke variant dan ook geven wij geen antwoord, al onze motoren zijn al scherp geprijsd. Aangezien we het kleinschalig doen vanaf het thuis adres en geen dure showroom en personeel hebben kunnen we al onze motoren tegen scherp concurrende prijzen aanbieden.

    Wij proberen altijd onze complete voorraad online te hebben staan, echter kan het voorkomen dat niet alles meteen online gaat dit ivm het nakijken en poetsen van de motoren en we maar twee handen hebben.
    Staat er niet bij wat u zoekt, vraag ons en we kunnen het proberen te zoeken voor u.

    Schrijf- en druk fouten voorbehouden

    Nieuwsgierig?  Meer info:

    www.newtownbikes.nl

    INFO MAIL: info@newtownbikes.nl 

    06-23561795 (08.00-21.00)


Opties en Accessoires:
12 Volt aansluiting, ABS, Alarmverlichting, Asc stabiliteit controle, Boordcomputer, Cruise control, Diverse rijmodussen, Esa elektrisch instelbare vering, Handvatverwarming instelbaar meerdere standen, In hoogte verstelbare ruit, Ledachterlicht, Ledknipperlichten, Ledkoplamp, Navigatie voorbereiding vanaf het stuur, Originele uitlaat, Quick shifter, Rdc bandenspanningscontrole systeem, Stalen / RVS leidingen, Stuurdempers




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Newtown Bikes
Millenerstraat 30
Nieuwstadt
Plan de route
06-23561795
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Eenpitter" betekent: Motorfiets met eencilindermotor. Van pit, ander woord voor bougie, dat hier wordt gebruikt om een cilinder aan te duiden.
© 2000 - 2026 Motoroccasion