Nieuwsbrief:

BMW  R 1200 RT ABS-ESA - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
Rood
Vermogen:
92 kW
Teller:
23.120 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
bmw - r-1200-rt-abs-esa
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Te koop aangeboden:

Een full option BMW R 1200 RT ABS . De motor is gebouwd in 2018 en heeft op dit moment slechts 23120 km op de teller staan. Deze machine heeft zeer recent een beurt gehad.

Veel comfort, veel opties en een goede windbescherming maken deze motor tot 1 van zijn beste toermotoren uit zijn klasse. Dit exemplaar heeft dan ook een hoop opties, waaronder zadel verwarming én een driedelige kofferset in kleur.

Kortom een betrouwbare machine die graag weer de weg opgaat! 

(Full) opties:

ABS.
ESA.
Rijmodi.
Handvat verwarming.
Keyless.
Cruise control.
Driedelige kofferset in kleur.
Zeer recent een beurt gehad.
Historie is aanwezig.

Prijs: 15950.- of 313.- euro per maand! (Zie onze site voor een financiering, www.rouvoetmotoren.nl)

Rouvoet motoren staat voor kwaliteit en zorgeloos motorrijden.
Daarom wordt iedere motor door ons professioneel gepoetst en technisch nagekeken.
Zo garanderen wij jou de zekerheid van een goede en betrouwbare occasion.

Optioneel kan je kiezen voor het Rouvoet afleverpakket: 3 maanden of 3000 km garantie met een onderhoudsbeurt voor €295.-. Zo stap je fris en zorgeloos op je nieuwe motor. 

Bij Rouvoet Motoren kan je terecht voor:

Groot en klein onderhoud en reparatie aan alle merken motorfietsen.
• Verkoop van mooie en goede gebruikte motorfietsen, inruil van uw motorfiets.
• Verkoop van onderdelen en accessoires
• Winterstalling en opslag van motorfietsen.
• Schadeherstel van motorfietsen.
• Bandenservice.

Met vriendelijke groet,

Rouvoet Motoren
Nieuwe Havenweg 83 B
1216 BP Hilversum.

  • Tel: 035-6210343
  • WhatsApp: 06-18134257
  • www.rouvoetmotoren.nl
  • info@rouvoetmotoren.nl
  • Rouvoet Kick-off deal! Krijg bij de aankoop van je nieuwe motorfiets bij ons, een gratis afleverpakket t.w.v. 300.- erbij!*

    m.u.v. een kleine selectie van aangegeven modellen.

Opties en Accessoires:
ABS, Cruise control, Handvat verwarming, Kofferset, Topkoffer




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Rouvoet Motoren
Nieuwe Havenweg 83-B
Hilversum
Plan de route
035-6210343
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: BMW in 1969 - Alle modellen die in 1969 op de markt kwamen droegen de typeaanduiding /5. Bovendien zou vanaf dit moment de cilinderinhoud af te leiden zijn van de typenaam. Zo kwam er de 500 cc-R 50/5, de 600cc-R 60/5 en de 750cc-R 75/5. Ontwerptechnisch was de serie een sprong vooruit. De motorfietsen waren dan ook helemaal nieuw ontwikkeld. Er was volop gebruikgemaakt van chroom en kleur, de frames hadden duidelijke kenmerken van het Norton Featherbed frame, met een aangebout achterframe, maar voortaan zonder de kogels voor de zijspanbevestiging. De uitlaten waren licht omhoog gebogen en droegen zo bij aan het moderne uiterlijk. De zweefzadels waren voorgoed afgezworen. De krukas draaide voortaan in glijlagers, evenals de drijfstangen. Een heel belangrijke wijziging was de verplaatsing van de nokkenas. Doordat die nu onder de krukas lag, konden de stoterstangen naar de onderkant van de cilinders verhuizen. Die cilinders kwamen daardoor hoger te zitten, waardoor er meer grondspeling ontstond en de hellingshoek in bochten groter werd. Bovendien kwam het zwaartepunt van de motor lager te liggen. De 6 Volt elektrische installatie was vervangen door 12 V. Alle modellen hadden een startmotor, hoewel ook nog een kickstarter was gemonteerd. Dankzij de verbeterde stuureigenschappen kon met name het topmodel R 75/5 meekomen met sterkere concurrenten zoals bijvoorbeeld de Honda CB 750 Four. Die leverde weliswaar 67 pk (de R 75/5 “slechts” 50), maar was ook 40 kg zwaarder dan de R 75/5. Bovendien waren de machines zo mogelijk nog degelijker en betrouwbaarder dan hun voorgangers. Dit was uiteraard bij de presentatie in 1969 nog niet bekend, maar is inmiddels duidelijk gebleken. Ook uiterlijk zag het motorblok er moderner uit. Met name de luchtfilterkast die helemaal geïntegreerd was in het motorblok, in tegenstelling tot de eerder toegepaste losse luchtfilterhuizen op de versnellingsbak. Er werden vóór duplextrommelremmen en achter simplexremmen toegepast.
© 2000 - 2026 Motoroccasion