Nieuwsbrief:

BMW  R 75/7 - 1977

Garantie: Ja
64000 Km
Zwart
bmw - r-75-7
bmw - r-75-7
bmw - r-75-7
bmw - r-75-7
bmw - r-75-7
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

BMW Bobber r75/7 €5450
 

-Zeer nette BMW R75/7 omgebouwd tot bobber
 

-Bouwjaar 1977 wegenbelasting vrij en kan goedkoop in de oldtimer verzekering
 

-Mooie nieuw gecoate spaakvelgen met rvs spaken
 

-Knipperlichten in stuur, side Mount kenteken houder
 

-Nieuwe hagon schokdempers
 

-Zeer mooi gespoten tank met originele bmw biezen
 

-Loopt perfect
 

PRIJS € 5450 (Financiering mogelijk vraag naar de voorwaarden)
 


 
  • Wij zijn een RDW erkend bedrijf en enkel geopend op afspraak, inruil eventueel mogelijk. Getoonde prijs komen geen aflever kosten of wat dan ook meer bij. Is de te koop aangeboden motor niet geheel naar je smaak, zou je er bijvoorbeeld valbeugels, verstralers, ander zadel of wat dan ook op willen, wij doen niet moeilijk, bij ons is alles mogelijk.

    Op de vraag "wat is uiterste prijs" of welke variant dan ook geven wij geen antwoord, al onze motoren zijn al scherp geprijsd.

    Nieuwsgierig?  Meer info:

    www.newtownbikes.nl

    info@newtownbikes.nl

    06 23561795






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Newtown Bikes
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: KAWASAKI in 1993 - Tijdens het FIM Endurance wereldkampioenschap word door Kawasaki racers tijdens de 24 uur van Le Mans gewonnen met een ZXR-7. Dit voor de tweede keer op rij. De 8 uur van Suzuka wordt aan het rijtje overwinningen toegevoegd. De start van de verkoop van de ZX-9R (900 cc) vindt een aanvang. De nieuwe supersport modellen zijn allemaal voorzien van een nieuw aluminium frame.
© 2000 - 2025 Motoroccasion