Nieuwsbrief:

BMW  S 1000 XR - 2024

Bouwjaar:
2024
Kleur:
BLAUW/GRIJS
Vermogen:
125 kW
Teller:
19.899 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
bmw - s-1000-xr
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
BMW S 1000 XR ABS 2024 nieuwe model. Orginele NL motor rechtstreeks van de 1e eigenaar. Vol dealer onderhouden natuurlijk nog in de Fabrieks garantie en helemaal BOMVOL! op de zit verwarming na ;) .. Afl klaar geen extra Kosten. ( Marge motor)

Het familiebedrijf Wim ter Braake Motoren is al meer dan 31 jaar dé motorwinkel van Nederland. Met altijd meer dan 200 motoren op voorraad is er voor elke motorliefhebber een passende motor. We leveren alle merken, nieuw en gebruikt.

Per 1 februari 2022 heeft Voordeelhelmen.nl haar intrek genomen op de bovenverdieping van Wim ter Braake Motoren. Met meer dan 80 merken in het assortiment en deskundig advies kan Voordeelhelmen.nl de motorrijder voorzien van een complete motoruitrusting.

Voor onderhoud en/of reparatie is ook uw motorfiets in uitstekende handen in onze 5 sterren gecertificeerde werkplaats. We zijn ook in het bezit van een vermogens-testbank voor het perfect afstellen van uw motorfiets.

Kortom, bij Wim ter Braake bent u aan het juiste adres voor alles wat te maken heeft met motoren. Wij zouden graag eens persoonlijk kennis willen maken en zien u dan ook graag bij Wim ter Braake Motoren te Nijeveen.
  • Zie je iets leuks?

    BEL of MAIL 

    0522-492255 

    Wim@terbraake.nl 

    Wij staan graag voor u klaar. 

Opties en Accessoires:
1e eigenaar, Anti Blokkeer Systeem, Bandenspannings controle, Bezorgen door heel NL mogelijk, Boekjes aanwezig, Boordcomputer, Comfort Pakket, Cruise control, Dealeronderhouden, ESA Electronic Suspension Adj., Gear indicator, Historie aanwezig, Kijk ook naar onze andere adv!, Koffers in kleur, Kofferset, Led Verstralers, Meer dan 35 kW (categorie A), Middenbok, Nederlandse motor, Prijs is inclusief alle rijklaar kosten, Spotlights, Tankpad, Temperatuurmeter, Touring Pakket, Tractioncontrol, Veel accessoires!!!, Verwarmde Handvaten, Zeer netjes




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Wim ter Braake Motoren
Nijverheidsweg 8
Nijeveen
Plan de route
0522-492255
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Slugs" betekent: Verlengers voor de telescopische voorvork. De slugs zijn twee stalen pijpen (lengte naar keuze) met dezelfde buitendiameter als de bestaande vork, die in de bovenzijde van de twee telescopische vorkpoten worden geschroefd. Het frame komt hierdoor aan de voorkant hoger te staan, de zitpositie wordt meer hellend naar achteren. Goedkope en effectieve manier om de voorvork op een chopper te verlengen. Technisch minder goede oplossing dan de binnenpoot van de voorvering in zijn geheel te vervangen door een langere.
© 2000 - 2025 Motoroccasion