Nieuwsbrief:

DUCATI  MONSTER 937 - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
RED
Vermogen:
82 kW
Teller:
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
ducati - monster
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026

Monster vindt zichzelf opnieuw uit. De vijfde generatie brengt een frisse uitstraling en een nieuw hart: een vernieuwd design, de nieuwe V2-twinmotor en geavanceerde elektronische technologieën.
De voortdurende evolutie van een geest die nooit is veranderd, een legende die generaties motorrijders op de weg heeft gebracht.
Net als dertig jaar geleden belichaamt Monster nog steeds de essentie van Ducati.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Goedhart Motoren
Europaweg 1D
Bodegraven
Plan de route
0172-650005
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: KAWASAKI in 2000 - Het gifkanon, de ZX-12 R (1200 cc) wordt uitgebracht. Het vlaggeschip van de supersport Ninja serie. Het vloeistofgekoelde 16-kleps DOHC vier-in-lijn PK pakhuis laat menig motorfiets ver achter. Of zoals een Motoroccasion teamlid en net eigenaar van een ZX 12 R, eens zei:” Ik heb moeite met invoegen bovenaan de invoegstrook op de snelweg.” Hij reed toen 180 km/h in de tweede versnelling.
© 2000 - 2026 Motoroccasion