Nieuwsbrief:

DUCATI  SUPERSPORT S - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
ROOD
Vermogen:
81 kW
Teller:
32.642 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
ducati - supersport-s
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2018
Garantie: div. opties mogelijk

Onze Ducati SuperSport S is nu te bezichtigen bij officieel Ducati dealer Moto Hippo. Rechtstreeks van de 1ste eigenaar, nieuw door ons geleverd en met volledige onderhoudshistorie. De Ducati SuperSport S. Een fantastische machine om in de weekenden er lekker op uit te trekken. Licht, sportief, super fraai design en toch het comfort van een sport/toer machine.

De perfecte mix van design en technologie op de SuperSport is duidelijk zichtbaar in de koplamp, die dim- en grootlicht lampen en dagrijverlichting (DRL) technologie gebruikt voor het stadslicht.

- Ohlins vering voor -en achter
- seatcover in kleur
- Koplamp met DRL-functie
- Ducati Safety Pack (DSP)
- verstelbare voorruit
- Full-LCD instrumentenpaneel
- ABS (antiblokkeersysteem) 9MP
- Ducati Traction Control (DTC)
- Ducati Quick Shift (DQS) omhoog / omlaag
- 3-Riding Modes
- handvatverwarming
- tankpad

Sinds 1957 is Moto Hippo jouw vertrouwde adres voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Wij zijn officieel dealer van Yamaha, Ducati en Moto Morini.

Bij Moto Hippo selecteren we onze occasions met de grootste zorg, waardoor we de garantie kunnen bieden dat onze tweedehands motoren in uitstekende staat verkeren. Onze occasions kunnen worden geleverd met diverse garantiepakketten. Informeer naar de beschikbare opties. Tevens bieden we de mogelijkheid om je huidige motor in te ruilen. Naast ons ruime aanbod aan occasions hebben we altijd meer dan 50 nieuwe motoren op voorraad.

Naast deze Ducati SuperSport S bieden wij ook:

- Een uitgebreide collectie motor-kleding, helmen en accessoires
- Professioneel motorfiets onderhoud en reparatie in onze modern uitgeruste werkplaats met vakkundige monteurs
- Mogelijkheid tot motorfietsverhuur van recente modellen
- Diverse motorfinancieringsopties om jouw droommotor te realiseren
- Profiteer van scherpe verzekerings tarieven en voordelen met de Moto Hippo Motorpolis




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Moto Hippo
Molenveld 7
Hippolytushoef
Plan de route
0227-591639
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: BMW in 2005 - De H(igh) P(erformance) 2 (cilinder) serie kwam in 2005 op de markt met als eerste model de HP2, die ook wel HP2 Enduro wordt genoemd nadat er nog twee modellen op de markt kwamen. Met deze serie motorfietsen liet BMW voor het eerst de Form follows function filosofie helemaal los. In feite waren het drie (een enduromotor, een supermotard en een extreme sportmotor) modellen die behalve "plezier" geen enkele functie hadden. Ze vonden feitelijk in alle drie de categorieƫn concurrenten die meer geschikt waren. De Enduro paste in geen enkele enduroklasse, de supermotard kon niet in supermotardwedstrijden worden ingezet en de sportmotor was minder sterk en zwaarder dan een aantal andere sportieve twins. De HP2-serie bestond uit peperdure, maar wel exclusieve motorfietsen, die bestemd waren voor liefhebbers. De HP2 Sport was de eerste BMW productie-boxermotor met dubbele bovenliggende nokkenassen en de eerste productiemotor met een quickshift schakelsysteem.
© 2000 - 2025 Motoroccasion