Nieuwsbrief:

HARLEY-DAVIDSON  FAT BOY FLSTF - 1997

Garantie: Ja
4466 Mls
.
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
harley-davidson - fat-boy-flstf
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: Handgeschakeld
Schade: schadevrij

Harley Davidson FLSTF Fat Boy


- Kenteken: MZ-LD-50
- Merk: Harley Davidson
- Model: Chopper
- Tellerstand: 4466 Mijl
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1997
- Transmissie: Geschakeld
- Motorinhoud: 1340 cc
- Aantal cilinders: 2
- Vermogen: 41 kW / 56pk
- Ledig gewicht: 295 kg
- Aantal zitplaatsen: 1
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar




Fantastisch mooie Fatboy uit 1997.
met een unieke km stand van 7159 km op de teller
dit is aan alles te zien, gezien de motor in zeer nette staat is.
De motor krijgt bij aflevering een onderhoudsbeurt en nieuwe banden (banden zijn verouderd). De uitlaten in combinatie met het stuur geven de motor een stoer uiterlijk. Een super gave motor, die je eigenlijk in het echt moet komen bekijken. 

mocht u geïnteresseerd zijn in een filmpje van de lopende motor stuur dan een bericht.

Voorzien van:
- zij tassen
- open uitlaten 
- breed stuur


3 maanden garantie. (met ingang van april 2025)
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)

Inruil van uw motor is mogelijk.
Reserveren van een motor is alleen mogelijk d.m.v. een aanbetaling. 
_________________________________________________________________________________________

Wij zijn EVO Motorcycles. Een occassiondealer voornamelijk gespecialiseerd in de Harley Davidson EVOLUTION motoren, oftewel de EVO’s. Deze zijn gebouwd van 1984 tot 1999. Wij hebben een ruime voorraad Harley’s staan in onze showroom op De Lange Baan 2a in Wommels.

De EVO-motoren zijn een begrip onder de Harley-kenners en staan ook wel bekend als de beste motoren van Harley. Dat maakt de EVO-motoren waardevast en we zien ze in de toekomst alleen maar in waarde stijgen! Hierdoor zijn de motoren niet alleen leuk om te bezitten, maar zijn ze ook nog eens een goede investering.  

Wij zijn op vrijdag en zaterdag geopend. Daarnaast zijn wij geopend op afspraak. Bel of app ons en wij zetten de koffie klaar!

 

Evo Motorcycles
De Lange Baan 2A
8731 DZ Wommels
0619580054
info@evomotorcycles.nl

www.evomotorcycles.nl/

We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
EVO Motorcycles
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Bakkenist" betekent: Degene die in de zijspanbak van een zijspancombi­natie meerijdt tijdens een wegrace, motocross of grasbaanrace en daarbij zijn lichaamsgewicht in de strijd werpt om de combinatie de bocht door te krijgen. Iemand die gewoon in het verkeer meerijdt in een zijspan is geen bakkenist, maar pas­sagier of, zoals in het Amerikaans treffend wordt gezegd, een side kick.
© 2000 - 2025 Motoroccasion