Nieuwsbrief:

HARLEY-DAVIDSON  SOFTAIL SLIM - 2015

Bouwjaar:
2015
Kleur:
BLAUW
Vermogen:
Teller:
9.374 Mls
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
harley-davidson - softail-slim
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: Handgeschakeld
Schade: schadevrij
Fabrikant: H-D Milwaukee wi53208 media@harley-davidson.com

Harley Davidson Softail slim


- Merk: Harley Davidson
- Model: Chopper
- Tellerstand: 9374 Mijl
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Geschakeld
- Kleur: blauw
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar




Een zeer nette Harley-Davidson Slim, professioneel verbouwd met oog voor detail. Deze motor combineert stijl, kracht en comfort in één uniek geheel. Dankzij onder andere de Mammoth Big Spoke velgen, Cobra-uitlaten en diverse upgrades is dit een echte eyecatcher.

De motor is uitstekend onderhouden, het lakwerk verkeert in topstaat en alles functioneert zoals het hoort. Hij loopt perfect en biedt dat heerlijke, rauwe Harley-gevoel. Bij aankoop krijgt de motor nog een afleverbeurt.

Voorzien van o.a.:

- Cobra-uitlaatsysteem (krachtig en diep geluid)
- Corbin zadel
- Chroom voorvork
- Mammoth Big Spoke velgen
- Upgraded stuur
- Upgraded handgrepen

Wilt u een filmpje van de lopende motor ontvangen? Stuur gerust een berichtje, dan sturen we het graag toe.

3 maanden garantie (met ingang van maart 2026)
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)

Inruil van uw motor is mogelijk.
Reserveren van een motor is alleen mogelijk d.m.v. een aanbetaling. 
_________________________________________________________________________________________

Wij zijn EVO Motorcycles. Een occassiondealer voornamelijk gespecialiseerd in de Harley Davidson EVOlution motoren, oftewel de EVO’s. Deze zijn gebouwd van 1984 tot 1999. Wij hebben een ruime voorraad Harley’s staan in onze showroom op De Lange Baan 2a in Wommels.

De EVO-motoren zijn een begrip onder de Harley-kenners en staan ook wel bekend als de beste motoren van Harley. Dat maakt de EVO-motoren waardevast en we zien ze in de toekomst alleen maar in waarde stijgen! Hierdoor zijn de motoren niet alleen leuk om te bezitten, maar zijn ze ook nog eens een goede investering.  

Wij zijn op vrijdag en zaterdag geopend. Daarnaast zijn wij geopend op afspraak. Bel of app ons en wij zetten de koffie klaar!

Van Harte Welkom!

Evo Motorcycles
De Lange Baan 2A
8731 DZ Wommels
0619580054
info@evomotorcycles.nl

www.evomotorcycles.nl/

We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
EVO Motorcycles
De Lange Baan 2
Wommels
Plan de route
06-19580054
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: SUZUKI in 1996 - De GSX R 750 krijgt een facelift waardoor zij in 1996 de titel van motor van het jaar verdient.
© 2000 - 2025 Motoroccasion