Nieuwsbrief:

HONDA  CB 600 - 2005

Garantie: Ja
17584 Km
BOMBAY ORANGE M
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
honda - cb-600
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Modeljaar: 2005
Transmissie: Handgekoppeld, voetgeschakeld

Pols Motoren in Waalwijk is actief sinds 1956 als exclusief Honda Motor dealer en tevens BOVAG lid.

U vindt bij ons alles op gebied van de Japanse motoren, accessoires, motorkleding, helmen en Honda Merchandise.
Tevens kunt u terecht in onze ruime werkplaats voor onderhoud, winterstalling, schadetaxatie en reparatie & banden.

U vindt ons in de Tuinstraat op nummer 9 in Waalwijk.

Onze openingstijden zijn:
Di - Do: 9.00 - 18.00
Vrij: 9.00 - 18.00
Zat: 9.00 -17.00
Zo - Ma: Gesloten.


Graag uw aandacht voor het volgende:
Een motorfiets aanschaffen houdt meer in dan alleen een aantal foto's en video's op een beeldscherm bekijken of referenties van vrienden aanhoren.

Door het daadwerkelijk bezoeken van onze showroom (bij grote voorkeur op afspraak) en het beleven van de motorfiets (al dan niet gecombineerd met een proefrit op afspraak) krijgt u een veel beter beeld van het voertuig. Wij nemen hier graag de tijd voor.

Wij houden van transparantie, daarom hanteren wij heldere all-in prijzen:
Onze motoren staan altijd geprijsd inclusief fabrieksgarantie of 12 maanden BOVAG garantie (occasions vanaf 3500 euro).

Is een occasion goedkoper?
Dan geven wij alsnog 3 maanden garantie.

Wij rekenen géén bijkomende afleverkosten, rijklaarkosten of andere onverwachte verrassingen bovenop de reeds vermeldde prijs.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Pols Motoren
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: YAMAHA in 1900 - Oprichter Torakusu Yamaha werd in het begin sterk bekritiseerd om het slechte geluid van zijn eerste orgels. Hij trok zich dat aan en werkte maanden hard om dit te verbeteren. Het was dan ook om duidelijk te maken met wat een precisie hij de orgels de toonklank kon geven.
© 2000 - 2025 Motoroccasion