Nieuwsbrief:

HONDA  CBF 1000 F - 2010

Bouwjaar:
2010
Kleur:
Zwart
Vermogen:
79 kW
Teller:
77.770 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
honda - cbf-1000-f
honda - cbf-1000-f
honda - cbf-1000-f
honda - cbf-1000-f
honda - cbf-1000-f
honda - cbf-1000-f
honda - cbf-1000-f
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Deze Honda CBF 1000 F uit 2010 combineert comfort, prestaties en gebruiksgemak in één complete motor. Met 77.770 km ervaring en een vermogen van 79 kW is hij uitstekend geschikt voor zowel woon-werkverkeer als langere toerritten.

De krachtige viercilinder levert zijn vermogen soepel en gecontroleerd, waardoor de motor prettig rijdt in uiteenlopende situaties. Dankzij de comfortabele zithouding en het stabiele rijgedrag kun je ontspannen veel kilometers maken.

Deze uitvoering is uitgerust met ABS voor extra remcontrole, verstelbare hevels voor een persoonlijke afstelling van rem en koppeling en een sportdemper die zorgt voor een sportievere uitstraling en een voller geluid.

Met een vermogen van 79 kW kan de motor worden gereden met een A rijbewijs.

Ben je op zoek naar een veelzijdige motor met voldoende vermogen en veel comfort? Dan is deze Honda CBF 1000 F zeker het bekijken waard.
  • Bij occasions met een aanschafprijs boven de €3450,- hanteren wij een optioneel servicepakket van €450,-, hiervoor krijgt de motorfiets een grote beurt bij aflevering en 12 maanden garantie.

    NIWA Motoren bestaat ruim 25 jaar en is de absolute Suzuki, KTM, Kawasaki en Italiaanse specialist van het noorden.

    Met ruim 250 motoren op voorraad bent u voor zowel nieuwe als gebruikte motoren van alle merken bij ons aan het juiste adres. Wij ruilen uw motorfiets graag in, bovendien is inruil van uw auto ook mogelijk.

    NIWA Motoren is tevens eigenaar van Voordeelhelmen Zwaagdijk, ook voor kleding, helmen en accessoires adviseren wij u graag.

    Interesse in deze motorfiets ? Neem contact met ons op via 0228-564000 of stuur een email naar [email protected]

    Maandag:Gesloten
    Dinsdag:08:30 - 17:30
    Woensdag:08:30 - 17:30
    Donderdag:08:30 - 17:30 (koopavond van 1 april tot 1 sept)
    Vrijdag:08:30 - 17:30
    Zaterdag:08:30 - 16:30
    Zondag:Gesloten


Opties en Accessoires:
ABS, Verstelbare hevels, Sport demper




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
NIWA Motoren
Tulpenmarkt 1
Zwaagdijk
Plan de route
0228-564000
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 2003 - In 2003 kondigt men de Speedmaster aan, een sportievere versie van de Bonneville America. Ook kreeg men de handen op elkaar voor de brute Rocket III die zelfs standaard in verschillende printen en kleuren was te krijgen.
© 2000 - 2026 Motoroccasion