Nieuwsbrief:

HONDA  CBF 600 S ABS - 2004

Garantie: Nee
61799 Km
Grijs metallic
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Betrouwbaar en degelijk. Een fiets waar je lekker mee kunt toeren. Grootste pluspunt zijn de lage onderhoudskosten.
Kortom de perfecte motorfiets voor beginners of woon-werk rijders. Voorzien van nieuwe banden en een onderhoudsbeurt om weer een jaar te rijden.
  • -----------------------------------------------------------------

    DÉ MOTORSPECIAALZAAK VAN NEDERLAND!

    Wij zijn gespecialiseerd in het verbouwen, onderhouden en rijden onder alle weersomstandigheden. Onze uitgebreide winkel met accessoires wordt dagelijks "snoepwinkel voor de motorliefhebber" genoemd door klanten.

    Wij leveren standaard elke motor af met 10 dagen gratis allrisk verzekering van Zelfverzekerd Motorrijden.

    Kommer Motors
    De Standerd 27
    3774SC KOOTWIJKERBROEK
    T: 0342-480065
    W: www.kommermotors.nl

    WEBSHOP >> www.motorlook.nl 


Opties en Accessoires:
ABS, Middenbok, Originele uitlaat, Stuurdempers, Voorvorkbeschermers, Windscherm, Voorzien van nieuwe banden en een onderhoudsbeurt om weer een jaar te rijden.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Kommer Motors
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Kink" betekent: ‘Een kink in de kabel’ is een Nederlands gezegde waarmee wordt bedoeld dat er iets misloopt of hapert. Met betrekking tot de motorfiets betekent het dat een kabel zo is geknakt dat hij niet meer vrij kan bewegen.
© 2000 - 2025 Motoroccasion