Nieuwsbrief:

HONDA  CBR 600 F - 2001

Bouwjaar:
2001
Kleur:
.
Vermogen:
78 kW
Teller:
26.992 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
honda - cbr-600-f
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: Handgeschakeld
Fabrikant: AA Motorhandel Meijering Rijksstraatweg 248 3634AN Loenersloot, NL info@motorhandelmeijering.nl

= Bedrijfsinformatie =

Welkom op de verkopers pagina van Motorhandel Meijering. Ik, Sam Meijering ben al sinds 2018 actief in de Automotive branche in de breedste zin van het woord!
Met 6 jaar showroom ervaring en met verschillende merken zoals onder andere; Honda, Suzuki, Yamaha en BMW ben ik zeer bekend in de branche.
Van het technische tot het commerciële aspect!

De motoren die wij te koop aanbieden zijn doorgaans motoren waar ik zelf erg enthousiast van wordt! Wij staan voor transparante verkoop en wij verkopen graag een stukje beleving op twee wielen! Dit komt van uit een gedeelde passie voor mobiliteit, die al heel vroeg is ontstaan door mijn vader die mij op mijn vierde voor het eerst mee nam achterop de motor.

Naast de particuliere verkoop zijn wij ook actief in het exporteren van motorfietsen naar verschillende Europese landen.

En heeft u nog een stoffige motor in de schuur staan? Of een motor die u dagelijks gebruikt maar wilt verkopen of wilt inruilen? Wij kopen hem graag! Betalen en vrijwaren kan bij u op locatie. Vaak al binnen 2 dagen afgehandeld en opgehaald.

Tot snel bij ons in Loenersloot, op het terras of in het zo gezellige kantoor!




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motorhandel Meijering
Rijksstraatweg 248
Loenersloot
Plan de route
0628869997
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Brooklands" betekent: Racebaan in Engeland vlakbij Weybridge. In 1907 werd hier de eerste TT-motorrace verreden. De hoogtijdagen van het circuit lagen in de jaren twintig, toen veel motorfietsmerken wereldwijd met elkaar wedijverden op dit circuit. Het betekende eveneens de hegemonie van de Britse motorfietsindustrie die met Norton, AJS en Douglas sterk was vertegenwoordigd bij de winnende coureurs van die dagen, waaronder de bijna onverslaanbare Ier Stanley Woods. Woods heeft meer races verreden dan wie ook. Zijn eerste wedstrijd reed hij op achttienjarige leeftijd op Brooklands met een Cotton in 1923. Zijn laatste race, een Junior-race reed hij in 1939 op een Velocette. In 1932, 1933 en 1935 won Woods twee TT-races in één week. De snelle Ier maakte gedurende de jaren dertig uitstapjes naar andere, zelfs niet Britse merken als Husqvarna, Guzzi en dkw . Het Brooklands-circuit bleef in gebruik tot het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog. In 1939 werd op die plaats de Vickers-Armstrong-vliegtuigfabriek gebouwd. Het circuit op het eiland Man, waar nu de TT-races worden verreden is sindsdien naast *Brands Hatch Engelands beroemdste motorcircuit.
© 2000 - 2025 Motoroccasion