Nieuwsbrief:

HONDA  CBR 650 F - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
ZWART
Vermogen:
66 kW
Teller:
17.848 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
honda - cbr-650-f
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2018
EU verantwoordelijke: Honda Motor Europe Ltd Stroombaan 4 1181 VX Amstelveen 020-7070092 www.honda.nl cco@honda-eu.com

Honda CBR650R – Occasion – Sportieve viercilinder met ABS

Honda CBR650R occasion, een sportieve middenklasser met het soepele en hoogtoerige viercilinder motorblok dat zorgt voor krachtige prestaties en een verfijnde vermogensafgifte.

Uitgerust met ABS en een smoke sport windscherm, wat de motor een extra sportieve uitstraling geeft. De CBR650R combineert een comfortabele zithouding met scherpe handling en is daarmee geschikt voor zowel dagelijks gebruik als sportieve ritten.

Zoals al onze motoren is ook deze CBR650R zorgvuldig gecontroleerd en wordt hij geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie, een volle tank, een professionele poetsbeurt en 10 dagen gratis all-risk verzekering (niet van toepassing op scooters).

Motorstore Uithoorn, officieel dealer van Yamaha, Kawasaki, Suzuki en CFMOTO, is hét adres voor motorrijders uit Amstelveen, Aalsmeer, Hoofddorp, Mijdrecht, Nieuw-Vennep en Amsterdam.
Kom langs voor een proefrit – de koffie staat klaar!




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motorstore Uithoorn
Ant. Philipsweg 5-7
Uithoorn
Plan de route
0297-540163
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Dry sump" betekent: Smeersysteem voor het motorblok van een viertakt motorfiets waarvan de carterpan (sump) niet als opslagplaats voor de smeerolie wordt gebruikt (dry). Daarvoor wordt een aparte uitwendige olietank benut. Dit smeersysteem werkt gewoonlijk met twee oliepompen: één om de olie onder druk naar de te smeren delen in het motorblok te voeren, en een andere (retour)pomp om de olie naar de olietank terug te pompen.
© 2000 - 2026 Motoroccasion