Nieuwsbrief:

HONDA  CRF 1000 L AFRICA TWIN DCT - 2019

Bouwjaar:
2019
Kleur:
DONKER BLAUW METALLIC
Vermogen:
71 kW
Teller:
13.339 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
honda - crf-1000-l-africa-twin-dct
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: Automaat
Modelreeks: okt. 2017 - jan. 2020
Koppel: 99 Nm
Tankinhoud: 24 liter
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Van Doorn Motors Kraaivenstraat 23-5 5048AB TILBURG, NL 0622731287 http://www.vandoornmotors.nl info@vandoornmotors.nl

LENTE SALE bij Van Doorn Motors!

De lente begint goed! Van 20 maart t/m 27 maart profiteer je van leuke kortingen op onze gehele voorraad. Dit is hét moment om jouw nieuwe motor te scoren!

? Let op: de actieprijzen gelden alleen tijdens deze periode.

Bekijk het aanbod en meer info via:
www.vandoornmotors.nl

Bezoek op afspraak mogelijk

Wacht niet te lang en pak jouw lentevoordeel!

Voor deze motor geldt de volgende actie:
Van 11.995,- euro naar 11.499,- euro!

Prachtige Honda CRF 1000 L uit 2019 met slechts 13000 km op de teller.
- Originele handkappen worden meegeleverd
- Origineel windscherm wordt meegeleverd

Word afgeleverd met onderhoudsbeurt bij de dealer (Pols motoren)
- Nieuwe olie + filter
- Koelvloeistof ververst
- Remvloeistof ververst
- Zitstandaard gesmeerd
- Algemene controle

= Bedrijfsinformatie =

Van Doorn Motors

- Wij leveren al onze motoren standaard met 10 dagen gratis verzekering!
- Financiering is mogelijk, mocht u meer informatie willen dan vernemen wij graag van u.
- Inruil van nette goed onderhouden motoren is eventueel mogelijk tegen handelsprijzen.
- 12 of 24 maanden garantie is eventueel mogelijk tegen meerprijs. Prijzen zijn afhankelijk van de motorinhoud.
- Wij werken op afspraak en hanteren geen vaste openingstijden.

Voor het maken van een afspraak kunt u telefonisch of middels Whatsapp contact met ons opnemen. Zie onze website voor meer foto's in hoge resolutie.

Ontdek de wereld van Van Doorn Motors, waar vertrouwen, service en passie samenkomen voor een onvergetelijke motorervaring.


Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Opties en Accessoires:
Akrapovic uitlaatsysteem, Custom windscherm, Gear indicator, Korte kentekenplaat houder, Middenbok, USB Aansluiting, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Buddy seat, Handkap vergroters, Handvatverwarming, LED achterlichten, Led knipperlichten, LED Koplamp, LED koplampen, Rij modi, Windscherm




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
van Doorn Motors
Kraaivenstraat 23-05
Tilburg
Plan de route
06-22731287
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HARLEY-DAVIDSON in 1960 - Harley-Davidson participeerde met een 50/50 aandeel met het Varees bedrijf Aermacchi. Door een grote belangstelling in the U.S.A. voor snelle en lichte sportmodellen werd het voor Amerika’s grootste fabrikant duidelijk snel te moeten reageren op dit gat in de modellenlijn om hun marktaandeel te behouden. De samenwerking met Aermacchi verliep succesvol waarbij steeds meer produkten de Atlantische oceaan over staken. Op het einde van 1960 vergrootte Harley-Davidson haar aandeel en werd hierdoor eigenaar van het Italiaanse merk. Op dat moment produceerde men al voor 75% voor de Amerikaanse markt. Hieronder ook een, nu wereldberoemde, motorscooter, de 'Topper'. Deze was uitgerust met een trekkoord startmechanisme die u wellicht kent van de grasmaaier.
© 2000 - 2026 Motoroccasion