Nieuwsbrief:

HONDA  MSX 125 - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
Fluo geel
Vermogen:
Teller:
20.000 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
honda - msx-125
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Honda MSX / Grom 125cc 2018 – 20.000 KM – Fluogeel – Zeer goede staat

Te koop aangeboden: een zeer nette Honda MSX / Grom 125cc uit 2018 met 20.000 kilometer op de teller. De motor verkeert in zeer goede staat, is goed onderhouden en staat klaar voor nog vele kilometers rijplezier.

De opvallende fluogele kleur in combinatie met de diverse sportieve accessoires geeft deze MSX een stoere en frisse uitstraling.

De motor is onder andere voorzien van:

  • Bar-end stuurspiegels

  • Directe schakelpook

  • Korte kentekenplaathouder van Puig

  • Instelbare rem- en koppelingshendels

  • Goede Michelin City Grip banden
     

Onderhoud & staat

De MSX is goed onderhouden en verkeert zowel technisch als optisch in goede staat. De Michelin City Grip banden bieden bovendien een goede basis voor veilig en comfortabel rijden.

Een ideale motor voor wie op zoek is naar een betrouwbare, wendbare en opvallende Honda MSX / Grom die direct klaar is voor gebruik.
 

Waarom kopen bij Grom Bikes?
  • Gespecialiseerd in Honda Grom / MSX

  • Onderhoud en opbouw volledig naar wens mogelijk

  • Thuisbezorging mogelijk
     

Wij van Grom Bikes hebben altijd verschillende occasions op voorraad. Staat jouw ideale motor er niet tussen? Stuur ons gerust een bericht, dan denken wij graag met je mee.

Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Grom Bikes
Industrieweg Oost 9 F7
Elst
Plan de route
0621329234
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HARLEY-DAVIDSON in 1960 - Harley-Davidson participeerde met een 50/50 aandeel met het Varees bedrijf Aermacchi. Door een grote belangstelling in the U.S.A. voor snelle en lichte sportmodellen werd het voor Amerika’s grootste fabrikant duidelijk snel te moeten reageren op dit gat in de modellenlijn om hun marktaandeel te behouden. De samenwerking met Aermacchi verliep succesvol waarbij steeds meer produkten de Atlantische oceaan over staken. Op het einde van 1960 vergrootte Harley-Davidson haar aandeel en werd hierdoor eigenaar van het Italiaanse merk. Op dat moment produceerde men al voor 75% voor de Amerikaanse markt. Hieronder ook een, nu wereldberoemde, motorscooter, de 'Topper'. Deze was uitgerust met een trekkoord startmechanisme die u wellicht kent van de grasmaaier.
© 2000 - 2026 Motoroccasion