Honda VFR800X Crossrunner 2014 – Betrouwbare Sportieve Allrounder – 46.231 km
Te koop aangeboden: een zeer nette Honda VFR800X Crossrunner uit 2014 met 46.231 kilometer op de teller. Deze veelzijdige motor combineert het comfort van een allroad met de sportieve rijeigenschappen waar de VFR-serie bekend om staat. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik, woon-werkverkeer als lange toertochten.
De krachtige en soepele 782 cc V4-motor levert een karakteristiek geluid en uitstekende prestaties, terwijl de comfortabele zithouding zorgt voor ontspannen kilometers. Dankzij de betrouwbare Honda-techniek staat deze Crossrunner bekend als een motor waar je jarenlang zorgeloos van kunt genieten.
Deze motor is uitgerust met diverse praktische extra's die het rijcomfort en de veiligheid verhogen. Zo beschikt hij over een middenbok, ideaal voor onderhoud, schoonmaken en stabiel parkeren. De gemonteerde valbeugels bieden extra bescherming aan de motor bij een eventuele schuiver of omvalmoment.
Op het gebied van veiligheid is de motor voorzien van ABS (Anti Blokkeer Systeem) en het Honda Combined Brake System (CBS). Dit remsysteem verdeelt de remkracht optimaal over voor- en achterrem, wat zorgt voor stabiele, gecontroleerde en veilige remprestaties onder uiteenlopende omstandigheden.
De motor verkeert in technisch goede staat en is altijd met zorg behandeld. Heeft wel gebruikssporen naar leeftijd en km stand, Met een kilometerstand van 46.231 km is deze Crossrunner klaar voor nog vele probleemloze kilometers. Of je nu op zoek bent naar een comfortabele reisgenoot, een sportieve allrounder of een betrouwbare motor voor dagelijks gebruik, deze Honda biedt het allemaal.
Ben je op zoek naar een complete, betrouwbare en comfortabele motor met de kwaliteit waar Honda om bekendstaat? Dan is deze Honda VFR800X Crossrunner zeker een bezichtiging waard.
Wij rekenen geen rijklaarmaakkosten. De kosten voor tennaamstellingen zijn €13.10 op nieuwe ongeregistreerde motoren zijn deze kosten €0.00
Om teleurstellingen te voorkomen adviseren wij vóór afreizen met ons te bellen over de beschikbaarheid.
Wim & Kevin Zielman
Motor Service Hoofddorp: Uw favoriete motor specialist
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
| Dealerschappen: ROYAL ENFIELD, BENELLI |
Geachte Motorrijder.
Met een geheel nieuw professioneel uitgeruste werkplaats van 100 vierkante meter en een zeer uitgebreide showroom van 300 vierkante meter staan wij volledig voor u klaar.
Bij Motor Service Hoofddorp begrijpen wij als geen ander dat plezierig motorrijden samengaat met een exclusieve motor die voor u volledig voldoet aan al uw wensen en behoeften.
Wij verzorgen dit geheel voor u, op uw specifieke wensen.
Wij zijn namelijk zelf liefhebber, ons bedrijf is uit passie geboren.