Nieuwsbrief:

KAWASAKI  ER 6 N ABS - 2007

Bouwjaar:
2007
Kleur:
Zilver metallic
Vermogen:
53 kW
Teller:
44.889 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
kawasaki - er-6-n-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

- NU KOPEN, IN FEBRUARI/ MAART OPHALEN? Geen probleem! wij stallen de motor voor u tot die tijd. Zo kunt u van uw rijtuig genieten wanneer het weer beter is!
Vraag na de voorwaarden!


ESA Motors - Motoren, Piaggio MP3's en scooters voor de beste prijs / kwaliteit. Inkoop, verkoop en onderhoud onder één dak.
Eerlijk advies. Snelle service en altijd gericht op het beste resultaat!

Merk: Kawasaki
Type: ER 6N   ( ER650A )
Motorinhoud: 649 cc
Vermogen:  53KW
Rijbewijs: A
Staat: nette staat, gebruikerssporen aanwezig , abs achterrem werkt niet.
Kilometerstand: 44.889
Accessoires:

Bent u op zoek naar een toegankelijke en sportieve naked bike? Dan is deze Kawasaki ER-6N uit 2007 een uitstekende keuze, zowel voor beginnende als ervaren motorrijders. De ER-6N staat bekend om zijn soepele paralleltwin, lichte handling en comfortabele zithouding. Een fijne allround motor voor dagelijks gebruik, woon-werkverkeer en recreatieve ritten.

Prijs: €2495 of vanaf €49 per maand ( met inruil €2795 )
Inruil mogelijk
Bezorging door heel Nederland*

-ESA Motors
-Rudolf Dieselstraat 4-04
-7442DR Nijverdal
-info@esamotors.nl
-www.esamotors.nl 
-0548-548 132 of 06-14968252 ( ook whatsapp )

LET OP, Wij zijn dagelijks geopend op afspraak!

tw: ER6n , ER-6n , ER 6 n , er650a


Opties en Accessoires:
ABS, Originele uitlaat, Windscherm




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
ESA Motors
Rudolf Dieselstraat 4-04
Nijverdal
Plan de route
0548-548132
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Motorescorte" betekent: Volgens Van Dale is een escorte een ‘gewapend geleide, m.n. ter bescherming of eershalve’. Een staatshoofd of een belangrijke gast kan worden geëscorteerd door motoragenten, wanneer hij zich verplaatst van de ene naar de andere bestemming. Al naargelang het belang van het bezoek kan het aantal variëren van twee motoren achter en twee voor, twee achter, twee ernaast en twee ervoor tot vier erachter, twee ernaast, twee ervoor en twee verder vooruit. Het escorteren op de motorfiets is een taak van politie of marechaussee waarbij het gebruik van de motorfiets als dienstfiets goed wordt gedemonstreerd.
© 2000 - 2026 Motoroccasion